Chcesz imprezować w sobotę z kartą mBanku? Lepiej wypłać sobie gotówkę!

mbank
(fot. bna.pl)

Weekend, zwłaszcza w noc z soboty na niedzielę, to dla wielu czas zabaw i odpoczynku. Karta płatnicza okazuje się być wtedy wynalazkiem niedocenionym, bowiem w prosty sposób pozwoli nam zapłacić za transport, pokarm czy inne dobra. Niestety, w najbliższy weekend klienci mBanku będą mieli problem.

mBank z przerwą techniczną w weekend 15 i 16 stycznia. Lepiej wypłać gotówkę!

mBank właśnie rozesłał powiadomienia informujące o nadchodzącej przerwie technicznej. Jej moment wydaje się jednak być mocno nietrafiony. Dlaczego? Otóż odbędzie się ona w nocy z soboty na niedzielę, czyli 15-16 stycznia, choć aby być dokładniejszym – chodzi tutaj o pierwsze godziny 16 stycznia.

Karty
W godzinach 2:00 – 8:00 nie zapłacisz kartą i nie wypłacisz gotówki z bankomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2:00 – 10:00.

Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna
Pomiędzy godziną 2:00 – 10:00 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W godzinach 1:30 – 11:00 nie złożysz żadnego wniosku.

mLinia
Podczas przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

Dlaczego termin jest nietrafiony? Weekend, zwłaszcza noc z soboty na niedzielę to dla wielu okres imprez, zabaw i późnego powrotu do domu. Karta płatnicza jest kluczowa kiedy chcemy zapłacić za pokarm czy transport, na przykład taksówkę.

Jeśli więc macie nocne plany na nadchodzący weekend to radzimy, albo wypłacić wcześniej wymaganą ilość gotówki, albo zdecydować się na skorzystanie z karty płatniczej innego banku/fintechu.

Źródło: mBank

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!