Strona główna Aktualności Meizu 16s Pro może być kolejnym telefonem chińskiego producenta

Meizu 16s Pro może być kolejnym telefonem chińskiego producenta

-

W kwietniu Meizu pokazało swojego nowego flagowca – Meizu 16s, czyli jeszcze bardziej „super” wersję Meizu 16th. Zadebiutował on tylko w jednej wersji, a nie jak to przywykło robić Meizu: w wersji zwykłej i Pro/Plus. Miesiąc później byliśmy świadkami premiery średniopółkowca z eską, a konkretniej Meizu 16Xs, który wciąż nie trafił do sprzedaży w Polsce.

Meizu 16s Pro z potrójnym aparatem

Wygląda na to, że chiński producent postanowił załatać lukę i z małym poślizgiem wydać Meizu 16s Pro. Wnioskujemy to na podstawie tego, że model ten pojawił się w azjatyckim sklepie internetowym Taobao. Jak podaje źródło, Meizu 16s Pro został zauważony na żywo i wyglądał właśnie tak, jak na poniższej grafice.

meizu 16s pro w sklepie

Przedsprzedaż już się rozpoczęła (od 3 lipca), a model ma prawdopodobnie zostać oficjalnie zaprezentowany w sierpniu. Aktualnie nie wiemy o nim zbyt wiele. Z pewnością jednym z głównych usprawnień będzie dodanie trzeciego obiektywu w aparacie. Osobiście obstawiałbym, że będzie to moduł szerokokątny, główny będzie miał 48 megapikseli, a drugi będzie teleobiektywem z potrójnym zoomem optycznym.

Zobacz też: Meizu Note 9 zaprezentowany oficjalnie. Nowy konkurent dla Redmi Note 7?

Meizu 16
Meizu 16(th)

Meizu 16s Pro powstanie z pewnością według precyzyjnych zasad „chińskiego Apple” dotyczących bezramkowości, ale ja wciąż ubolewam nad umieszczeniem aparatu. Myślę, że zdecydowanie lepiej wyglądałby w tym przypadku na środku.

Pamiętajcie też, że te informacje nie są potwierdzone, jednak premiery telefonu nie można wykluczyć.

Meizu 16X – wszystko by się udało, gdyby nie to wścibskie FlymeOS

Jakie usprawnienie względem Meizu 16s chcielibyście zobaczyć w jego mocniejszej wersji? Podzielcie się pomysłami w komentarzach.
Ja wciąż czekam na nowe modele Meizu w polskiej dystrybucji. A Wy?

Źródłogizchina.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej