Meizu chce zaprezentować cztery naprawdę mocne smartfony z 5G w 2020 roku!

meizu x8

Meizu od dłuższego czasu pozostaje daleko w tyle za innymi producentami smartfonów. Głównym problemem tych urządzeń wydaje się oprogramowanie, które w wersji globalnej jest wyjątkowo niedopracowane i pełne błędów. Czy rok 2020 to zmieni? Według przedstawicieli producenta z Państwa Środka najbliższe dwanaście miesięcy ma zmienić wszystko!

Meizu chce w końcu podbić świat

Chiński producent musi w końcu znaleźć sposób, który pozwoli firmie nawiązać realną walkę z dużo popularniejszymi producentami urządzeń mobilnych. Rok 2020 według Lianga Dongminga, dyrektora generalnego ds. technologii firmy, ma stać pod znakiem 5G. I to tak naprawdę nikogo nie dziwi. Zaskoczeniem może być jednak to, że Meizu chce tworzyć smartfony, które swoją stylistyką będą przypominać rozwiązania konkurencji i być zgodne z aktualnymi trendami. Do tej pory flagowce producenta z Państwa Środka były pozbawione notchy, dziur w wyświetlaczu czy wysuwanych modułów aparatów. Rok 2020 zmieni dosłownie wszystko.

meizu logo

Meizu chce zaprezentować światu w przyszłym roku aż cztery smartfony z modemami 5G. Dlaczego chiński producent nie zdecydował się na taki krok w 2019 roku? Liang Dongming przyznaje, że modemy nowej generacji do tej pory były w fazie testowej i tak naprawdę rozwiązanie to nie jest na tyle popularne, aby użytkownicy faktycznie byli zainteresowani zakupem tego typu sprzętów. Dopiero Qualcomm Snapdragon 865 ma być w pełni przetestowany i zaprojektowany tak, aby wyciągnąć sto procent możliwości z sieci 5G.

Producent z Państwa Środka chce także zaprezentować światu zupełnie nowe urządzenia związane z Internetem Rzeczy, wirtualną oraz rozszerzoną rzeczywistością oraz sporo urządzeń typu smart home mogących współpracować z sieciami 5G. Oczywiście Meizu nie ujawniło szczegółów na temat specyfikacji nowych smartfonów, ale już niedługo w sieci powinny pojawić się pierwsze informacje na ten temat. Czekamy z niecierpliwością!

Na zdjęciu głównym znajduje się Meizu X8, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po nadchodzących flagowcach Meizu? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!