Meizu oprócz nowych flagowców zaprezentuje światu także power bank!

meizu x8

Premiera modeli Meizu 17 oraz Meizu 17 Pro zaplanowana jest na 8 maja tego roku. Do tej pory spodziewaliśmy się tego, że na konferencji tej zobaczymy jedynie nowe smartfony, ale teraz sytuacja się zmieniła. Producent z Państwa Środka wprowadzi na rynek także power bank z szybkim ładowaniem!

Meizu Super mCharge USB-C Power

Producent z Państwa Środka praktycznie każdego dnia ujawnia światu nowe informacje na temat swoich nadchodzących urządzeń. Na temat Meizu 17 wiemy już naprawdę sporo. Wprawdzie ciężko powiedzieć czym będzie różnił się Meizu 17 Pro, ale liczę na to, że podczas konferencji firma będzie chciała czymś nas zaskoczyć. Przejdźmy jednak do nowego banku energii chińskiego producenta. Akcesorium to powinno oferować moc minimum 30 W, bo właśnie takie ładowanie będą wspierać tegoroczne flagowce.

Meizu oprócz nowych flagowców zaprezentuje światu także power bank!

Co więcej Meizu Super mCharge USB-C Power zostanie wyposażony, jak sama nazwa wskazuje, w port USB-C. Dodatkowo nie powinno zabraknąć także przynajmniej jednego USB-A pozwalającego na ładowanie innych sprzętów. Co więcej power bank otrzyma także wyświetlacz, który w czasie rzeczywistym będzie informować użytkownika o ilości pozostałej energii wyrażonej w procentach.

Zobacz także: Oficjalnie potwierdzono, że Meizu 17 zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 865 i pamięć UFS 3.1

Zagadką pozostaje pojemność wykorzystanych ogniw w Meizu Super mCharge USB-C Power. Przyznam szczerze, że spodziewałbym się pojemności 10000 mAh lub nawet 20000 mAh. Nic także nie wiemy na temat wyglądu oraz ceny tego akcesorium. Bardzo możliwe, że producent z Państwa Środka będzie chciał utrzymać wszystko w tajemnicy aż do samej premiery. Wszystko stanie się jasne już 8 maja. Miejmy nadzieję, że nowości Meizu pojawią się także na Starym Kontynencie. Czekamy z niecierpliwością na konferencję!

Na zdjęciu głównym znajduje się Meizu X8, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czekacie na premierę nowości Meizu? Czy waszym zdaniem flagowce oraz power bank chińskiego producenta powinny trafić do sprzedaży także w Europie, a w tym i do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!