Mi Bunny Watch 4 oraz Mi Bunny Watch 4 Pro to nowe zegarki dla dzieci od Xiaomi!

Mi Bunny Watch 4 oraz Mi Bunny Watch 4 Pro to nowe zegarki dla dzieci od Xiaomi!

Z okazji zbliżającej się 10 rocznicy istnienia firmy, Xiaomi wprowadza do swojej oferty sporo nowych urządzeń. Poznaliśmy już oficjalnie Redmi Band, a teraz przyszedł czas na coś skierowane przede wszystkim do mniejszych fanów marki. Zobaczcie sami, co oferują nowe zegarki Mi Bunny Watch 4 oraz Mi Bunny Watch 4 Pro

Xiaomi Mi Bunny Watch 4 i Mi Bunny Watch 4 Pro

Nowe smartzegarki Xiaomi ma zastąpić dzieciom telefon, który jest dość kłopotliwy przez duże gabaryty, a do tego ma oferować wszystkie najważniejsze funkcje, podobnie jak smartfony. Mi Bunny Watch 4 został wyposażony w 1,78-calowy wyświetlacz AMOLED oraz dwa aparaty o rozdzielczości 5 Mpx. Jeden z nich znajduje się na froncie urządzenia i skupia się przede wszystkim na monitorowaniu twarzy dziecka, natomiast drugi znajduje się na bocznej krawędzi i odpowiedzialny jest za monitorowanie otoczenia. 

Mi Bunny Watch 4 oraz Mi Bunny Watch 4 Pro to nowe zegarki dla dzieci od Xiaomi!

Ponadto, z poziomu zegarka można wykonywać połączenia, dzięki łączności 4G LTE,  obsłudze standardu eSIM oraz obecności na pokładzie głośnika i mikrofonu. Co ważne, zegarek jest wodoodporny do 20 m i oferuje funkcję monitorowania snu. Całość czerpie energię z akumulatora o pojemności 920 mAh, a także zapewnia łączność dzięki Wi-Fi 802.11, Bluetooth 4.2, NFC oraz GPS, który przy pomocy sztucznej inteligencji powinien oferować najwyższą dokładność. Mi Bunny Watch 4 jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi pod kontrolą Android aoraz iOS. Warto jeszcze wspomnieć, że rodzicie mogą skonfigurować białą listę połączeń oraz białą listę SMS. 

Zobacz także: Redmi Band oficjalnie zaprezentowany. Czy opaska ta ma szansę nawiązać walkę z Mi Bandem?

Xiaomi Mi Bunny Watch 4 Pro w porównaniu do wcześniej omawianego modelu oferuje aparaty o rozdzielczości 8 Mpx oraz procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2500 wspierany przez 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej, co powinno pozytywnie wpłynąć na działanie urządzenia. Akumulator ma taką samą pojemność, ale nieco bardziej zaawansowane podzespoły sprawiają, że czas pracy na jednym ładowaniu ma być o 3 dni krótszy. Urządzenia dostępne są w dwóch pastelowych wersjach kolorystycznych – niebieskiej i różowej. 

Cena nowych zegarków

Xiaomi Mi Bunny Watch 4 został wyceniony na 899 juanów (~540 złotych) natomiast wariant z dopiskiem „Pro” kosztuje 1299 juanów, czyli po przeliczeniu około 780 złotych.

Jakie jest Wasze zdanie na temat nowych smartzegarków dla dzieci od Xiaomi? Dajcie znać w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!