Mi Mix Fold wyciekł przed premierą! Tak wygląda składany Xiaomi

mi mix 3
Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi nie dawało nam do tej pory zbyt wielu informacji o tym jak może wyglądać czy działać ich składany telefon. Mi Mix Fold był wielką tajemnicą i prawdopodobnie chciano go pokazać dopiero dzisiaj, dzień po premierze urządzeń z serii Mi 11, o których przeczytacie na naszym portalu. Nie udało się jednak uchronić od przecieku…

Mi Mix Fold to składak Xiaomi

Plakat pokazujący telefon został podpisany Mi Mix Fold, więc mamy pewność, że o telefon Xiaomi chodzi. Widzimy też charakterystyczny wygląd aparatów, tak jak u najnowszych modeli chińskiego producenta. Jeśli chodzi o podobieństwo do obecnie znanych nam składanych telefonów, widać, że Mi Mix Fold wygląda jak Galaxy Z Fold 2. Mamy tutaj jeden duży ekran składany do wewnątrz oraz dodatkowy ekran jak w standardowym telefonie.

Niestety o samej specyfikacji tego modelu nie wiemy za wiele. Można przypuszczać, że Xiaomi Mi Mix Fold dostanie topowe podzespoły i technologiczne rozwiązania, które poznaliśmy wczoraj przy okazji Mi 11 Ultra. Więcej szczegółów jednak poznamy w momencie premiery, która mam nadzieję, że odbędzie się dzisiaj.

mi mix fold przeciek

Co sądzicie o takich składanych urządzeniach? Spodziewacie się, że Xiaomi wyceni go sporo niżej niż konkurencja swoje składane telefony? Tego wszystkiego najprawdopodobniej dowiemy się na dzisiejszej konferencji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!