Microsoft zaprezentował Xbox Pulse Red – nową wersję ich kontrolera bezprzewodowego

Xbox Pulse Red

Dzisiaj, 11 stycznia, Microsoft przedstawił nam nowy kontroler bezprzewodowy. Jest to Xbox Pulse Red, dobrze nam znany pad w nowej kolorystyce. To jednak nie koniec, bowiem amerykański gigant ma dla nas coś jeszcze. Przygotował ciekawą promocję na inne wersje tego pada!

Xbox Pulse Red

Microsoft przedstawił nam nową wersję ich kontrolera bezprzewodowego. Xbox Pulse Red wyróżnia się ognistym, czerwonym kolorem, który prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Jest on kompatybilny z najnowszymi konsolami Xbox Series S oraz Series X, ale też Xbox One. Oprócz tego, bez problemu podłączymy go do komputerów z Windows 10, o ile mamy odbiornik Bluetooth, oraz z urządzeniami mobilnymi, np. smartfonami.

Xbox Pulse Red

Warto przeczytać: Kontroler Sony DualSense z oficjalnym wsparciem na Linuxie!

Jeśli zwracamy uwagę na takie szczegóły jak kolor pada, jest to dość interesująca propozycja. Cena tego kontrolera to 269 zł na naszym rynku, a w sprzedaży ukaże się on już 9 lutego. To jednak nie koniec!

Promocja na inne wersje tego pada

Gigant z Redmond ma dla nas też promocję na biała oraz czarną wersję tego kontrolera. Dostępne będą one w ofercie ich partnerów handlowych taniej o 40 zł. To oznacza, że będą one dostępne w cenie 229 zł.

Microsoft kontrolery promocja

W naprawdę dobrej cenie możemy kupić pada, który, moim zdaniem, leży świetnie w dłoniach gracza. Od zawsze byłem wielkim fanem kontrolerów Microsoftu i nadal nie zmieniłem tego zdania. Jeśli szukacie jakiegoś kontrolera bezprzewodowego, to jest to idealna okazja. Promocja ta trwać będzie do 22 stycznia tego roku.

Jak Wam się podoba Xbox Pulse Red? Moim zdaniem, wygląda on
bardzo ładnie, o wiele lepiej niż pozostałe wersje.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!