MIUI 11 otrzyma możliwość jeszcze większej personalizacji wyświetlacza!

miui 11 main

MIUI 11 pojawiło się na rynku stosunkowo niedawno, ale w sieci pojawia się coraz to więcej informacji na temat nowych funkcji, które pojawią się w kolejnych aktualizacjach nakładki. Najnowsze przecieki na ten temat wydają się jednak wyjątkowo ciekawe. Kalibracja wyświetlacza bezpośrednio z poziomu ustawień? Rewelacja!

MIUI 11 otrzyma jeszcze więcej nowości!

Podczas swojej premiery MIUI 11 przyniosło naprawdę sporo nowości. Wśród nich możemy znaleźć między innymi zupełnie nowe czcionki, przebudowane menu ustawień, dźwięki inspirowane naturą czy zupełnie nowe menu Always on Display. To jednak nadal nie wszystko. Xiaomi chce, aby w nowej wersji nakładki pojawiło się jeszcze więcej funkcji, które mają podbić serca użytkowników. Producent z Państwa Środka już jakiś czas temu zapowiedział wprowadzenie nowych tapet czy pełne wsparcie dla formatu HEIC, ale to nadal nie wszystko.

MIUI 11 otrzyma możliwość jeszcze większej personalizacji wyświetlacza!

Członkowi portalu XDA Developers odnaleźli w testowej wersji systemu funkcję, która może przypaść do gustu naprawdę sporej liczbie osób. W ustawieniach dotyczących wyświetlacza będziemy mogli dostosować wyświetlane kolory do własnych preferencji. Co ciekawe do wyboru będą aż cztery opcje – Enhanced, Original, P3 oraz sRGB. Dodatkowo przy pomocy suwaków będziemy mogli ustawić nasycenie barw kolorów czerwonego, zielonego i niebieskiego, a także ich kontrast czy game. Tak zaawansowane ustawienia dotyczące wyświetlacza mają dać użytkownikowi możliwość pełnej personalizacji i sprawić, że dosłownie każdy będzie mógł ustawić ekran tak, aby w pełni cieszyć się z wyświetlanych treści.

Zobacz także: Rząd Chin oskarża Xiaomi oraz Tencent o nielegalne gromadzenie danych użytkowników!

Co ciekawe dzięki XDA Developers wiemy jak najprawdopodobniej będą wyglądać te ustawienia wyświetlacza. Kiedy rozwiązanie to zostanie wprowadzone do MIUI 11? Tego niestety w żaden sposób nie ujawniono. Jeśli jednak Xiaomi już teraz pracuje nad nowymi ustawieniami to bardzo możliwe, że w jednej z kolejnych aktualizacji otrzymamy możliwość jeszcze większego dostosowania wyświetlaczu do własnych preferencji. Pozostaje nam czekać na aktualizację!

Co myślicie o nowej funkcji, która pojawi się w MIUI 11? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!