Mobvoi wprowadza na rynek nowy smartwatch czyli TicWatch C2+!

Mobvoi wprowadza na rynek nowy smartwatch czyli TicWatch C2+!

Wprawdzie inteligentne zegarki Mobvoi nadal nie cieszą się tak dużą popularnością jak rozwiązania konkurencji to i tak oferują one naprawdę dobry stosunek ceny do możliwości. Teraz producent postanowił wprowadzić na rynek odświeżoną wersję modelu TicWatch C2, która tak naprawdę zbytnio nie różni się od swojego poprzednika.

TicWatch C2+

Mobvoi zaprezentowało światu model TicWatch C2 pod koniec 2018 roku. I tak naprawdę kolejna generacja tego inteligentnego zegarka różni się jedynie tym, że wykorzystano w urządzeniu 1 GB RAM-u. Dzięki temu TicWatch C2+ ma działać zdecydowanie szybciej od swojego poprzednika, a także same aplikacje mają dłużej działać w tle. Osoby zainteresowane kupnem do wyboru będą mieć trzy wersje kolorystyczne tego urządzenia – Rose Gold, Onyx oraz Platinium. Skórzany pasek tym razem otrzymał także wersję wykonaną z silikonu, aby być bardziej wytrzymały i jednocześnie odporniejszy na trudy dnia codziennego.

Za wydajność w Mobvoi TicWatch C2+ jest odpowiedzialny Qualcomm Snapdragon Wear 2100. Oczywiście na rynek trafił już Snapdragon Wear 3100, ale bardzo możliwe, że producent zdecydował, że TicWatch C2 działał na tyle dobrze, że podnoszenie jego ceny poprzez wykorzystanie nowszej jednostki nie jest dobrym pomysłem. Inteligentny zegarek Mobvoi otrzymał także ekran AMOLED o średnicy 1,3 cala oraz rozdzielczości 360 x 360 pikseli.

Zobacz także: Który z producentów okazał się numerem jeden na rynku inteligentnych zegarków w pierwszym kwartale 2020 roku?

Oczywiście nie mogło zabraknąć systemu Wear OS oraz NFC pozwalającego na płatności zbliżeniowego przy pomocy zegarka. W TicWatch C2+ wykorzystano także sporo funkcji sportowych, a całość działa dzięki baterii o pojemności 400 mAh mającej zapewnić do 2 dni pracy. Nie musimy martwić się także zalaniem, ponieważ sprzęt ten otrzymał certyfikat wodoodporności IP68. Co z ceną? Nowość Mobvoi tak naprawdę już trafiła do sprzedaży za pośrednictwem oficjalnego sklepu producenta oraz Amazonu. Niezależnie od wersji kolorystycznej za TicWatch C2+ trzeba zapłacić dokładnie 209,99 dolara czyli jakieś 825 zł.

Co myślicie o Mobvoi TicWatch C2+? Korzystanie na co dzień z inteligentnych zegarków? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!