Strona główna Aktualności Mobvoi zapowiada premierę nowego inteligentnego zegarka TicWatch!

Mobvoi zapowiada premierę nowego inteligentnego zegarka TicWatch!

-

Smartwatche Mobvoi znane są z wręcz doskonałego stosunku ceny do możliwości. Nic więc dziwnego, że spora część fanów marki z niecierpliwością wyczekuje nowego urządzenia tej firmy. Teraz w sieci pojawił się krótki film zapowiadający premierę kolejnego TicWatcha!

Nowy TicWatch na horyzoncie

Już w połowie czerwca tego roku w sieci pojawił się informacje o pracach nad TicWatch Pro z LTE. I najprawdopodobniej krótki film promocyjny mający zapowiadać premierę nowego urządzenia Mobvoi dotyczy właśnie opisywanego wcześniej zegarka. Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje, sprzęt ten otrzyma wejście na karty SIM (lub wsparcie dla eSIM) oraz będzie w stanie łączyć się z siecią w celu korzystania z różnych aplikacji. Oczywiście całość będzie pracować pod kontrolą WearOS, a co za tym idzie użytkownik będzie mieć ogrom możliwości.

Film promujący zdradza nam tak naprawdę dwie rzeczy. Po pierwsze, i chyba najważniejsze, została oficjalnie zapowiedziana data premiery. Teraz już wiemy, że nowy TicWatch zostanie zaprezentowany światu już 10 lipca tego roku. Co więcej według plotek od jutra firma Mobvoi powinna ujawniać kolejne szczegóły dotyczące wyglądu i funkcji urządzenia. Bez wątpienia najciekawsze kwestie zostaną odkryte dopiero podczas premiery, ale wszystko wskazuje na to, że nowy TicWatch będzie naprawdę ciekawym urządzeniem.

Zobacz także: Recenzja TicWatch Pro. Takiego zegarka szukałem!

Drugą kwestią jest wygląd zegarka. Oczywiście Mobvoi nie przedstawiło w całości nowego TicWatcha, ale te fragmentu, które widzimy już na pierwszy rzut oka nawiązują do TicWatch Pro. Jednocześnie wydaje się, że wszystko wykonane jest z lepszych materiałów, ale nie możemy być pewni, że właśnie tak to będzie wyglądać w rzeczywistości. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na premierę!

SPECYFIKACJA TICWATCH PRO

  • Wymiary i waga: koperta 45 mm średnicy i 14,5 mm grubości, 58 g
  • Wyświetlacz: AMOLED o przekątnej 1,39″ i rozdzielczości 400×400 px, dodatkowa warstwa FSTN
  • Procesor: Qualcomm® Snapdragon Wear 2100
  • RAM: 512 MB
  • Pamięć wewnętrzna: 4 GB (dla użytkownika około 2,5 GB)
  • Łączność: Bluetooth 4.2, WiFi 802.11 b/g/n, NFC, GPS, A-GPS
  • Bateria: 415 mAh
  • Oprogramowanie: Wear OS 1.5
  • Dodatkowe: możliwość płacenia Google Pay, wodoszczelność IP68

Co myślicie o inteligentnych zegarkach Mobvoi? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej