W Moje ING mobile zakupicie bilety

ing bank

Coraz więcej aplikacji bankowych chce być czymś na wzór platformy do płatności wielorakich. Do tego grona dołącza Moje ING mobile.

Moje ING mobile z obsługą zakupów biletów

Ostatnio coraz częściej słyszymy o tym, że z aplikacjami bankowymi zintegrowane zostały przeróżne usługi, głównie mowa tu o możliwości zakupu biletu na komunikację miejską. Nie jest to jednak nic nowego, bowiem podobną funkcję od dawna oferuje chociażby PKO. Jednak właśnie teraz coś takiego chce mieć więcej banków.

I do tego grona dołącza bank ING, który do programu Moje ING mobile właśnie dodał opcję płacenia za bilety komunikacji miejskiej. Póki co, funkcja jest dostępna tylko dla użytkowników Androida. Wsparcie dla iPhone’ów ma pojawić się jeszcze w II kwartale 2022 roku. Funkcjonalność jest realizowana we współpracy z moBILET.

w Moje ING mobile podobne funkcje pojawiły się jeszcze w zeszłym roku. Chociażby udostępniono opcję płacenia za postój na parkingu. Co ciekawe, takich udogodnień nie ma mBank, który często podkreśla swoje nastawianie na nowoczesne technologie. Jednakże jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że i mBank zaoferuje podobne funkcje, w tym właśnie opcję zakupu biletu MPK.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!