Moje ING na iOS pozwoli kupić bilety komunikacji miejskiej

ing bank

Miesiąc po Androidzie, teraz i użytkownicy iOS i klienci ING zakupią bilety wewnątrz aplikacji bankowej.

Moje ING na iOS z obsługą zakupu biletów

Nieco ponad miesiąc temu informowaliśmy Was o tym, że w aplikacji mobilnej Moje ING stało się możliwe kupowanie biletów komunikacji miejskiej. Jednakże z tej możliwości skorzystać mogli tylko użytkownicy Androida. Teraz się to zmienia.

Jak się okazuje, opcja kupowania biletów wewnątrz Moje ING jest tez możliwa na telefonach z iOS. Funkcja jest dostępna po ostatniej aktualizacji programu – update jest już gotowy do pobrania w App Store. W aplikacji znajdziemy zakładkę Mój Transport, a tam Bilety komunikacyjne. Przy zakupie pieniądze zostaną pobrane z naszego konta bankowego, a bilet automatycznie skasowany. Wyjątkiem jest tutaj Warszawa, gdzie kasowanie jest możliwe za pomocą zeskanowania kodu QR w pojeździe.

Samsung i iPhone

Usługa została wdrożona we współpracy z moBiLET i daje nam możliwość zakupu biletu w ponad 100 polskich miastach. Podobno ta lista ma się jeszcze wydłużyć. Co ważne, użytkownicy domagają się również opcji zapamiętania miasta, w którym to zakupujemy bilet. Codzienne wybieranie Warszawy, Krakowa czy Lublina może być uciążliwe.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!