Bank ING z najlepszą aplikacją mobilną – przynajmniej według AppStore

moje ing

Jak podaje ING Bank Śląski, to właśnie aplikacja mobilna Moje ING jest najwyżej ocenianym tego typu programem w AppStore.

Aplikacje bankowe to są jedne z najważniejszych jakie możemy mieć na smartfonie. Dają nam nie tylko szybki dostęp do stanu konta, ale również pozwalają na wykonywanie przelewów, w tym do płatności BLIK. Ponadto wiele z nich ułatwia nam chociażby kupowanie biletów na komunikację miejską. Sam aplikacji bankowych mam 3 – Revolut, mBank oraz AION Bank.

To Moje ING zostało najlepiej ocenione

Jak się okazuje, to właśnie aplikacja banku ING Bank Śląski została najlepiej oceniona w AppStore w Polsce. Uzyskała tam ocenę na poziomie 4,9/5. W Google Play natomiast jest to nieco mniej, bo 4,7/5.

Zyskana ocena cieszy nas tym bardziej, że jest przyznana przez samych użytkowników, którzy załatwiają swoje finansowe sprawy przy pomocy mobilnej aplikacji Moje ING. Stale ją ulepszamy, aby sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. W najbliższych planach mamy dodanie kolejnych funkcjonalności, które ułatwią codzienne bankowanie.

powiedziała Katarzyna Stawecka, dyrektor obszaru Digital Transformation w ING Banku Śląskim.

Bank chwali się, że Moje ING daje dostęp nie tylko do bankowości, ale również do chociażby szybkiego płacenia za parkingi w ponad 100 miastach oraz za autostrady przy współpracy z Autopay. ING jest pierwszym bankiem na polskim rynku, który wdrożył usługę podglądu kont i kart z różnych banków w jednej aplikacji. Usługa „Dodaj konto z innego banku” umożliwia podgląd stanu kont osobistych i oszczędnościowych oraz kart kredytowych i przedpłaconych w innych bankach. Również jako pierwszy bank w Polsce ING umożliwił wnioskowanie o pożyczkę w oparciu o historię kont z innych banków, dodanych do aplikacji Moje ING.

Źródło: ING

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!