Lubisz grać? Monitor iiama G-Master GB3467WQSU-B1 Red Eagle jest dla Ciebie!

iiama GB3467WQSU-B1
Monitor iiama GB3467WQSU-B1

Jeśli jesteś zapalonym graczem i szukasz monitora dla siebie to mamy ciekawą propozycję. Otóż pojawił się sprzęt marki iiama, a dokładnie model G-Master GB3467WQSU Red Eagle.

iiama G-Master GB3467WQSU Red Eagle oficjalnie

Czym więc charakteryzuje się monitor iiama G-Master GB3467WQSU-B1? Przede wszystkim ma on 34 cale i rozdzielczość 3440 x 1440 pikseli, a matryca jest typu VA. Co ważne, mamy tutaj zakrzywienie ekranu o promieniu 1500 R, dzięki czemu zarówno gra, jak i praca mają być wygodniejsze. Tak, bo teoretycznie takie proporcje i zakrzywienie przydaje się w grach, jednak to właśnie w pracy uważam je za szczególnie ważne.

Dodatkowo monitor cechuje się czasem reakcji na poziomie tylko 0,4 ms, a częstotliwość odświeżania obrazu to aż 165 Hz. Dzięki temu obraz powinien być ostry i naprawdę płynny. No i nie możemy zapomnieć o wsparciu dla HDR400, co odbije się na jakości i jasności obrazu. Możemy też spodziewać się bardzo dobrego kontrastu.

iiama GB3467WQSU

Monitor G-Master to również obsługa funkcji FreeSync Premium, która ma zredukować opóźnienia oraz wsparcie dla LFC (Low Framerate Compensation). Ta funkcja ma wyeliminować problemy związane z zacinaniem lub rwaniem się obrazu. Monitor wspiera również tryby gier (chociażby dla FPS-ów) oraz funkcję Black Tuner, która pozwala regulować jasność i dostosować poziom czerni. Nie zabrakło obsługi flicker-free oraz oczywiście redukcji niebieskiego światła.

iiama GB3467WQSU

A jak wygląda sprawa w kontekście portów? Od kiedy mojemu monitorowi brakuje jeszcze jednego HDMI do podłączenia konsoli, to na ten aspekt patrzę szczególnie uważnie W sprzęcie iiama znajdziemy dwa porty HDMI 2.0, 2 x DisplayPort 1.4, a także gniazdo słuchawkowe (to jest prawdziwy rarytas) oraz hub USB 3.0 z czterema portami USB-A. Podstawa monitora natomiast ma pozwolić szybko dostosować wysokość.

Ile kosztuje nowy monitor iiama? W zamówieniach w przedsprzedaży wyceniono go na 2399 złotych, natomiast sugerowana cena w sklepach wynosi 2499 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!