Kupujesz Monstera i masz Game Passa! Świetna promocja w Żabce

monster żabka game pass

W sieci sklepów Żabka właśnie ruszyła specjalna promocja, w ramach której możecie otrzymać aż 30 dni Xbox Game Pass na PC kupując 4 puszki napoju Monster Energy.

Game Pass za darmo przy zakupie napojów energetycznych w Żabce

W sklepach Żabka właśnie wystartowała promocja, która spodoba się fanom zarówno napojów energetycznych, jak i subskrybentom Xbox Game Pass. Otóż gdy zakupimy 4 puszki napoju Monster 0,5 L i zeskanujemy swoją kartę z aplikacji Żappka, to otrzymamy kod dający dostęp do 30-dniowej subskrypcji Game Pass na PC. Biorąc pod uwagę istniejącą konwersję, te 30 dni na PC możemy zamienić na Xbox Game Pass Ultimate na 20 dni, co przyda się zwłaszcza graczom konsolowym.

Nagrody przewidziane w Promocji: kody Xbox Game Pass na PC uprawniające do 30-dniowego bezpłatnego korzystania z platformy https://www.xbox.com/pl-pl/xbox-game-pass/pc-games. Jeden kod przedłuża aktualną subskrypcję aktywnych subskrybentów Usługi Game Pass o 30 dni przy aktywacji kodu najpóźniej 30.01.2022 oraz służy do otworzenia konta dla nowych subskrybentów z usługą korzystania z https://www.xbox.com/pl-pl/xbox-game-pass/pc-games przez 30 dni przy aktywacji kodu nie później niż dnia 30.01.2022 r.

game pass żabka monster

Promocja właśnie co wystartowała i potrwa najpóźniej do 12 października. W puli znajduje się 50 tysięcy kluczy, więc warto się pospieszyć. Warto pamiętać o zeskanowaniu swojej karty Żappka, bowiem to w tej aplikacji zostanie przekazany nam kod aktywacyjny. Kody można aktywować do 30 stycznia 2022 roku.

Regulamin promocji znajdziecie >>tutaj<<.

Źródło: Żabka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!