Smartfony z serii Moto G7 zadebiutowały. Motorola chce zdominować rynek średniaków

moto g7 premiera

Motorola już niejednokrotnie udowodniła, że najlepiej czuje się na rynku średniaków. Teraz debiutuje kolejna generacja serii Moto G, która ma podbić serca tych wszystkich, którzy szukają urządzeń o jak najlepszym stosunku oferowanych możliwości do ceny. Przyjrzyjmy im się bliżej!

Motorola Moto G7

Smartfon ten został wyposażony w ultrapanoramiczny wyświetlacz Max Vision o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości FullHD+. Za wydajność odpowiada Qualcomm Snapdragon 632. Jednostka ta wspierana jest przez 4 GB RAM-u, a na pliki użytkownika użytkownika zostało przeznaczone 64 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy rozbudować przy pomocy kart microSD o pojemności do 512 GB. Na pleckach umiejscowiono dwa aparaty – główny 12 Mpix o świetle f/1.8 oraz dodatkowy 5 Mpix. Nie zabrakło także elektronicznej stabilizacji obrazu. Zdjęcia typu selfie wykonywane są przy pomocy 8-megapikselowego oczka. Całość działa dzięki baterii o pojemności 3000 mAh wspierającej szybkie ładowanie TurboPower o mocy 15 W. Fani płatności zbliżeniowych także będą zachwyceni – telefon wyposażony jest w moduł NFC.

Moto G7_ROW_BLACK_LAYDOWN COMBO

Motorola Moto G7 Plus

Telefon ten ma być idealnym wyborem dla wszystkich użytkowników szukających urządzenia ze średniej półki cenowej i jednocześnie oferującego bardzo dobrą jakość zdjęć. Moto G7 Plus otrzyma identyczny ekran, taką samą ilość pamięci RAM oraz przestrzeni na pliki użytkownika co Moto G7. Sercem smartfona będzie Qualcomm Snapdragon 636. Zmienia uległy także aparaty. Główne oczko tylne to 16-megapikselowa matryca o świetle f/1.7, a dodatkowa ma 5 Mpix. Dużą różnicę mamy zobaczyć także w przypadku zdjęć typu selfie – nad ekranem znajdziemy 16-megapikselowy aparat. I tutaj nie zabrakło NFC.

Zobacz też: Wiemy jak może wyglądać nowa Motorola RAZR, jeśli tak będzie to jestem pod wrażeniem!

Motorola Moto G7 Power

W modelu tym główny nacisk położony jest na czas pracy na jednym ładowaniu. Ekran IPS ma przekątną 6,2 cala i rozdzielczość HD+. Qualcomm Snapdragon 632 w połączeniu z 4 GB RAM-u ma w zupełności wystarczyć do całkowicie płynnej pracy. Największą zaletą wersji “Power” jest ogniwo o pojemności 5000 mAh, które ma zapewnić nawet 60 godzin pracy. Trzeba przyznać, że wynik ten robi wrażenie. Urządzenie to może jednak wypaść zdecydowanie gorzej w kwestii zdjęć. Zarówno z przodu jak i z tyłu umiejscowiono po jednym aparacie kolejno 12 Mpix o świetle f/2.0 oraz 8 Mpix o świetle f/2.2.

Moto G7 Power_ROW_Ceramic Black_LAYDOWNCOMBO

Motorola Moto G7 Play

Najtańszy, najmniejszy i jednocześnie najsłabszy model z rodziny Moto G7. Na froncie znajdziemy bowiem ekran o przekątnej 5,7 cala, proporcjach 19:9 oraz rozdzielczości HD+. Qualcomm Snapdragon 632 jest wspierany przez 2 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostało przeznaczone 32 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozbudowy przy pomocy kart microSD). Tylny aparat ma 13 Mpix i światło f/2.0, a przedni 8 Mpix o świetle f/2.2. Moto G7 Play został pozbawiony NFC oraz szybkiego ładowania TurboPower. Całość działa dzięki baterii o pojemności 3000 mAh.

Ceny i dostępność

Wszystkie smartfony z rodziny Moto G7 trafią do sprzedaży już 15 lutego tego roku. Ich sugerowane ceny wynoszą:

  • Moto G7 Play 699 zł,
  • Moto G7 Power 899 zł,
  • Moto G7 1199 zł,
  • Moto G7 Plus 1399 zł.

Muszę przyznać, że zapowiadają się urządzenia o naprawdę niezłym stosunku ceny do jakości!

Co myślicie o serii Moto G7? Zapraszamy do dyskusji!

Dodaj komentarz