Motorola moto g 5G (2024) pozuje na pierwszych renderach i ujawnia nowe szczegóły na swój temat!

Motorola moto g 5G (2024) na renderach
Motorola moto g54 (fot. producenta)

Wszystko wskazuje na to, że Motorola z początkiem przyszłego roku planuje wprowadzić do swojej oferty nie tylko moto g04 oraz moto g24 power, ale także kolejną generację moto G 5G. Oto, jak będzie wyglądać nadchodząca Motorola moto g 5G (2024). 

Tak będzie wyglądać nadchodząca Motorola moto g 5G (2024)

Portal mysmartprice udostępnił rendery omawianego modelu, dzięki czemu poznaliśmy jego prawdopodobny design. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że moto g 5G (2024) nie będzie różnił się zbyt mocno od innych modeli marki. Smartfon oferować ma płaski wyświetlacz z lekko zaokrąglonymi krawędziami oraz dość szerokim podbródkiem. Warto w tym miejscu dodać, że według nieoficjalnych informacji przedni panel zagospodarowany ma być przez 6,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+. 

Motorola moto g 5G (2024) pozuje na pierwszych renderach i ujawnia nowe szczegóły na swój temat!
źródło: OnLeaks & mysmartprice

Tylny panel dostanie przeprojektowaną wyspę aparatów, która wizualnie nawiązuje do tego, co mogliśmy zobaczyć w przypadku renderów moto g24 power. Wyspa płynnie wyłania się nad resztą tylnego panelu, co wizualnie dla oka wygląda bardzo dobrze. Na renderach można też zauważyć obecność złącza słuchawkowego 3.5 mm, portu USB oraz czytnika linii papilarnych zintegrowanego z przyciskiem zasilania na bocznej krawędzi. Urządzenie ma cechować się wymiarami 164,4×74,9×8,2 mm. 

Kompletna specyfikacja techniczna tego modelu nie jest jeszcze znana, a sam smartfon skrywa przed nami sporo tajemnic. W następnych tygodniach powinniśmy jednak poznać nowe szczegóły na temat parametrów technicznych oraz daty premiery. 

Źródło: mysmartprice

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!