Motorola rezygnuje ze Snapdragona. Nowa Moto G Stylus z MediaTekiem

moto g stylus 2022

Samsung zrezygnował z tworzenia modeli z serii Galaxy Note wyposażonych w rysik. Lukę tę chce wypełnić Motorola, która w tym roku pokaże kolejny smartfon z linii Moto G Stylus. Nie jest on już dla nas wielką tajemnicą, ponieważ jego specyfikacja trafiła do sieci.

Motorola Moto G Stylus (2022) z mierną specyfikacją

Motorola Moto G Stylus będzie wyposażona w 6,78-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości FullHD+ (2460×1080 px) i odświeżaniu na poziomie 90 Hz. Spodziewamy się, że czytnik linii papilarnych zostanie ulokowany w przycisku zasilania. Smartfon ma mieć pojedynczy głośnik na dole obudowy oraz wejście słuchawkowe jack 3,5 mm. Niestety może to być urządzenie pozbawione modułu NFC oraz opcji Dual SIM. Kolejną przykrą niespodzianką jest ładowanie o mocy 10 W przy baterii o pojemności 5000 mAh.

motorola moto g stylus (2022)

Motorola G Stylus (2022) będzie mieć potrójny aparat, gdzie główną matrycą jest Samsung ISOCELL JN1 o rozdzielczości 50 Mpix. Widać, że ta wartość staje się nowym trendem wśród smartfonów. Pozostałe dwa oczka to szerokokątny aparat o rozdzielczości 8 Mpix i czujnik głębi 2 Mpix.

Według przecieków Motorola Moto G Stylus (2022) zostanie wyposażona w nie najnowszy już procesor MediaTek Helio G85. Nie jest to mało wydajna jednostka, ale swój debiut miała w 2020 roku, więc producent mógłby sięgnąć po coś świeższego. Układ ten zostanie sparowany z 4 lub 6 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.

motorola moto g stylus (2022)

źródło: ithardware.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!