Najnowszy przeciek potwierdza specyfikację techniczną moto g14 i ujawnia cenę!

Motorola moto g14 - plotki
Motorola moto g14 (źródło: Flipkart)

Kilka dni temu informowaliśmy Was o przeciekach na temat nadchodzącego, taniego smartfona od Motoroli. Tak się właśnie składa, że najnowsze informacje potwierdzają parametry techniczne moto g14, a także ujawniają prawdopodobną cenę urządzenia. 

Motorola moto g14 –  podsumowanie przecieków

Zacznijmy od prawdopodobnej ceny, bo to ona jest jedną z głównych kwestii, którą użytkownicy biorą pod uwagę przy wyborze nowego smartfona. Jak informuje Yogesh Brar, Motorola moto g14 wyceniona może być na około 10000-11000 rupii indyjskich, co po przeliczeniu daje kwotę około 487-535 złotych. Sami przyznacie, że taka kwota wydaje się być bardzo atrakcyjna. 

Jeśli chodzi natomiast o parametry techniczne, to Motorola moto g14 oferować ma 6,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD+. Za jakość zdjęć opowiadać ma natomiast podwójny aparat, składający się z obiektywu głównego 50 Mpx oraz dodatkowego obiektywu do zdjęć makro o rozdzielczości 2 Mpx. Dla fanów selfie producent umieścić może kamerkę 8 Mpx. 

Motorola moto g14 - plotki
Motorola moto g14 (źródło: Flipkart)

Pod obudową znaleźć się ma procesor Unisoc Tiger T616, który składa się z dwóch rdzeni Cortex-A75 o taktowaniu 2.0 GHz, sześciu rdzeni Cortex-A55 o taktowaniu 1.8 GHz oraz układu graficznego Mali-G57 MP1. Taki zestaw ma być wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej typu UFS 2.2, którą prawdopodobnie można będzie rozszerzyć przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 1 TB. 

Motorola moto g14 ma mieć na pokładzie głośniki stereo z technologią Dolby Atmos, czytnik linii papilarnych ulokowany na bocznej krawędzi oraz Dual SIM. Ponadto, moto g14 ma charakteryzować się obudową odporną na zachlapania, co potwierdzać ma certyfikat IP52. 

Na koniec należy jeszcze dodać, że omawiany smartfon w  dniu premiery pracowaĆ ma pod kontrolą systemu Android 13 z kilkoma zmianami wprowadzonymi przez producenta w nakładce My UX. Za magazynowanie energii odpowiedzialny będzie natomiast akumulator o pojemności 5000 mAh z technologią szybkiego ładowania o mocy 30 W. 

Źródło: Twitter

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!