Motorola moto g84 5G może być bardzo atrakcyjnym średniakiem!

Motorola moto g84 5G - specyfikacja techniczna i cena
Motorola Moto G82 5G (fot. Motorola)

Nadchodząca Motorola moto g84 5G zapowiada się na jednego z ciekawszych średniaków za sprawą niezłej specyfikacji technicznej oraz atrakcyjnej ceny. Zobaczcie sami, co już wiadomo na temat tego modelu. 

Motorola moto g84 5G – prawdopodobna specyfikacja techniczna

Na ten moment poznaliśmy wyłącznie część specyfikacji technicznej, która w żaden sposób nie została potwierdzona przez producenta. Nieoficjalnie mówi się, że wyświetlacz zostanie wykonany w technologii OLED i charakteryzować się będzie rozdzielczością Full HD+ i częstotliwością odświeżania obrazu 120 Hz. Co ważne, z ekranem najpewniej zostanie zintegrowany czytnik linii papilarnych. 

Motorola moto g84 5G - specyfikacja techniczna i cena
fot: Evan Blass

Na razie nie wiadomo, jaki procesor znajdzie się pod obudową moto g84 5G, ale prawdopodobnie będzie to jedna ze średniopółkowych propozycji firmy Qualcomm. Najniższy, a zarazem najtańszy wariant oferować ma 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Pojawić się ma również wersja 12GB/256GB. 

Rendery urządzenia sugerują, że tylny panel smartfona zostanie zagospodarowany przez podwójny aparat, który składać się ma z obiektywu głównego 50 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu oraz dodatkowego obiektywu o nieznanych parametrach. Udostępnione informacje sugerują także obecność akumulatora o pojemności 5000 mAh z technologią szybkiego ładowania o mocy 33. 

Motorola moto g84 5G może być bardzo atrakcyjnym średniakiem!
fot. Evan Blass

Do sieci wyciekły także rendery udostępnione przez Evana Blassa, które ujawniają całkiem atrakcyjny design urządzenia. Grafiki przedstawiają moto g84 5G w bardzo atrakcyjnym kolorze – Viva Magenta, która do tej pory zarezerwowana była głównie dla wyżej pozycjonowanych modeli z serii edge oraz razr.

Motorola moto g84 5G – prawdopodobna cena 

Cena moto g84 5G została udostępniona już jakiś czas temu i według serwisu źródłowego wynosić ma 299 euro, co daje nam po przeliczeniu około 1335 złotych. Co prawda nie znamy pełnej specyfikacji technicznej nadchodzącego modelu, ale już teraz zapowiada się naprawdę interesująco. 

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!