Motorola Moto G85 5G będzie atrakcyjnym średniakiem. Co o nim wiemy?

Motorola Moto G85 5G będzie atrakcyjnym średniakiem. Co o nim wiemy?
Motorola Moto G34 5G (fot. producenta)

Motorola w tym roku nie próżnuje i sukcesywnie wprowadza do swojej oferty nowe modele. Tak się właśnie składa, że do sieci wyciekły właśnie informacje na temat nowego średniaka. Zobaczcie sami, co już wiadomo o nadchodzącej Moto G85 5G. 

Co zaoferuje Motorola Moto G85 5G?

Nadchodząca nowość pojawiła się na pierwszych renderach, dzięki czemu poznaliśmy prawdopodobny wygląd smartfona. Sam design nawiązywać będzie do innych modeli z tej serii, więc dużego zaskoczenia oczywiście w tym przypadku nie ma. Uwagę zwraca przede wszystkim obustronnie zakrzywiony wyświetlacz z zaskakująco wąskimi ramkami. W jego górnej części pojawił się otwór na kamerkę do selfie. Sam design smartfona może się podobać, a przede wszystkim Moto G85 5G wygląda na zdecydowanie droższy model z serii Edge. 

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to Motorola Moto G85 5G  ma przed nami jeszcze sporo tajemnic. Wszystko wskazuje na to, że smartfon otrzyma nie zaprezentowany jeszcze procesor Qualcomm Snapdragon 4 Gen 3 z dwoma wydajnymi rdzeniami o taktowaniu 2.3 GHz oraz sześcioma energooszczędnymi rdzeniami o taktowaniu 2.02 GHz. SoC współpracować ma z układem graficznym Adreno 619. Smartfon pojawił się w popularnym benchmarku Geekbench, gdzie testowany był wariant z 8 GB pamięci RAM. Urządzenie zdobyło 939 punktów w teście jednego rdzenia oraz 2092 w teście wielu rdzeni. 

Mówi się, że na rynku zadebiutuje również wariant cechujący się 12 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Całość w dniu premiery pracować ma pod kontrolą Androida 14. Warto jeszcze na koniec wspomnieć, że Moto G85 5G zaoferuje prawdopodobnie podwójny aparat z obiektywem głównym 50 Mpx (OIS), głośniki stereo z Dolby Atmos oraz czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem AMOLED. 

Nadchodząca Motorola może być atrakcyjnym wyborem za sprawą przystępnej ceny, która została ujawniona przez jeden z europejskich sklepów. Wszystko wskazuje na to, że Motorola Moto G85 5G w wersji z 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej kosztować będzie na europejskim rynku 300 euro, co po przeliczeniu jest równowartością ~1280 złotych. 

Źródło: ToolJunction

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!