Motorola Moto G9 Plus z certyfikacją TUV Rheinland. Premiera już niedługo?

moto g8 plus

Tak naprawdę Moto G9 Plus otrzymał już kilka certyfikacji, a co za tym idzie możemy być wręcz pewni, że już w najbliższej przyszłości doczekamy się premiery tego sprzętu. Certyfikacja TUV Rheinland zdradza nam kolejne szczegóły dotyczące samej specyfikacji!

Co wiemy na temat Motoroli Moto G9 Plus?

Co ciekawe w certyfikacja TUV Rheinland dotyczy aż dwóch modeli o nazwach kodowych XT2087-1 oraz XT2087-2. Nie wiemy natomiast czy doczekamy się dwóch różnych wersji Moto G9 Plus czy też producent pracuje nad jeszcze jednym urządzeniem z tej serii. Niemniej jednak nadchodząca nowość Motoroli powinna otrzymać baterię o pojemności 4700 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 30 W. Tak naprawdę firma ta przyzwyczaiła nas do tego, że smartfony z serii Moto G oferują bardzo dobry czas pracy na jednym ładowaniu i wszystko wskazuje na to, że podobnie sytuacja będzie wyglądać także w przypadku nadchodzącej nowości.

Motorola Moto G9 Plus z certyfikacją TUV Rheinland. Premiera już niedługo?

Wcześniejsza certyfikacja EEC zdradziła nam także, że na rynku pojawi się wariant z 4 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. I to tak naprawdę wszystko co na tę chwilę wiemy na temat Moto G9 Plus. Niemniej jednak z racji tego, że nadchodząca nowość Motoroli będzie średniakiem spodziewałbym się wykorzystania procesora Qualcomma z serii 6XX lub 7XX.

Zobacz także: Motorola Moto G 5G Plus oficjalnie zaprezentowana w Polsce!

Jednocześnie producent może chcieć zaoferować bardzo dobry stosunek ceny do możliwości, a tym samym nie spodziewałbym się wykorzystania jednostki z modemem 5G. Dla przypomnienia Moto G8 Plus działała pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 665. Kolejna generacja powinna natomiast przynieść wzrost wydajności. Jednocześnie mamy nadzieję, że Motorola zadba także o bardzo dobre aparaty i stworzy sprzęt kompletny, który będzie mógł nawiązać walkę z średniakami konkurencji. Bardzo możliwe, że Moto G9 Plus zadebiutuje już w sierpniu!

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola Moto G8 Plus, której recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o Motoroli Moto G9 Plus? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!