Motorola Moto X40 ujawnia swoją specyfikację techniczną w TENAA!

Motorola Moto X40 ujawnia swoją specyfikację techniczną w TENAA!
Motorola Edge 30 Pro (fot. producenta)

Wszystko wskazuje na to, że już w najbliższym czasie odbędzie się premiera pierwszego flagowca, na wyposażeniu którego pokładzie znajdzie się procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Tym modelem ma być Motorola Moto X40, która najpewniej na rynek globalny trafi jako Motorola Edge 40 Pro. Oto, co już teraz wiemy na temat tego smartfona. 

Co zaoferuje Motorola Moto X40?

Wspomniany model pojawił się już w bazie TENAA oraz 3C, dzięki czemu poznaliśmy część jego specyfikacji technicznej. Nadchodząca Motorola Moto X40 wyposażona zostanie w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, który oficjalnie zostanie wprowadzony na rynek 15 listopada bieżącego roku podczas  wydarzenia Snapdragon Summit. Oznacza to, że w późniejszym czasie możemy spodziewać się debiutu omawianego modelu. Nieoficjalnie mówi się, że premiera może odbyć się w połowie grudnia. 

Motorola Moto X40
Motorola Moto X40 (fot. TENAA)

Interesującą informacją jest także fakt, że smartfon otrzyma pamięć LPDDR5X, która została zaprezentowana kilkanaście dni temu. Pamięć pozwala osiągnąć prędkość 8.5 Gb/s, co jest wynikiem naprawdę imponującym, gdyż aktualnie maksymalną prędkością jest 7,5 Gb/s. 

Dotychczasowe plotki sugerują także, że Motorola Moto X40 otrzyma zakrzywiony wyświetlacz o częstotliwości odświeżania obrazu 144 Hz, ale mówi się również o nawet 165 Hz. Na rynku z pewnością trafi wersja z 8 GB lub 12 GB pamięci RAM oraz 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Na tylnym panelu spodziewać się możemy obiektywu głównego 50 Mpx oraz dwóch obiektywów: 50 Mpx i 12 Mpx. Z przodu znaleźć się ma kamerka do selfie i rozmów wideo o rozdzielczości 60 Mpx. Specyfikację uzupełniać ma także ładowanie o mocy 67 W. 

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!