Motorola One Macro na nowych zdjęciach. Wygląd urządzenia wydaje się wręcz pewny!

motorola one macro
One Macro

To, że Motorola One Macro nadchodzi wielkimi krokami było pewne już jakiś czas temu. Najprawdopodobniej smartfon ten trafi na rynek Indii już w tym tygodniu. Premiera na innych rynkach powinna odbyć się w najbliższej przyszłości. Teraz w sieci pojawiły się kolejne zdjęcie tego urządzenia przedstawiające nam jego wygląd.

Motorola One Macro

Tak naprawdę rzeczywiste zdjęcia tego urządzenia tylko potwierdzają to co widzieliśmy na renderach. Motorola One Macro otrzyma ekran OLED o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości HD+ (1520 x 720 pikseli). W górnej części wyświetlacza zostanie umiejscowione niewielkie wcięcie skrywające aparat przedni o nieznanej na tę chwilę rozdzielczości. Na pleckach natomiast zostanie umiejscowiony czytnik linii papilarnych oraz cztery oczka. Głównym ma być matryca 13 Mpix, a dodatkowymi obiektyw do zdjęć typu makro 2 Mpix oraz obiektyw 2 Mpix odpowiedzialny za efekt głębi w trybie portretowym. Co z czwartym aparatem? Na tę chwilę nie pojawiły się w sieci jakiekolwiek szczegóły na jego temat. Same plecki będą wykończone w gradientowych kolorystykach, które w ostatnich miesiącach stały się wyjątkowo modne.

Motorola One Macro na nowych zdjęciach. Wygląd urządzenia wydaje się wręcz pewny!

Całość ma działać dzięki MediaTekowi Helio P60. Jednostka ta będzie wspierana przez 2 GB lub 3 GB RAM-u w zależności od wersji. Na pliki użytkownika zostaną przeznaczone 32 GB lub 64 GB pamięci wewnętrznej, którą będziemy w stanie rozbudować przy pomocy kart pamięci microSD. Motorola One Macro zostanie także wyposażona w port USB typu C, a co za tym idzie spodziewamy się wsparcia dla technologii szybkiego ładowania.

Zobacz także: Motorola One Zoom i Moto E6 Plus zaprezentowane. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Oczywiście smartfon ten będzie częścią programu Android One. Oznacza to, że urządzenie to będzie działało pod kontrolą praktycznie czystego systemu z zielonym robocikiem. Co z ceną? W sklepie w Arabii Saudyjskiej Motorola One Macro została wyceniona na około 960 zł. Na ceny na innych rynkach będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Co myślicie o tak wyglądającej Motoroli One Macro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!