Motorola powiększa swoje portfolio o nowe słuchawki. Poznajmy Moto Buds+ i Moto Buds

Motorola powiększa swoje portfolio o nowe słuchawki. Poznajmy Moto Buds+ i Moto Buds

W dzisiejszych czasach wiele osób nie wyobraża sobie użytkowania smartfona bez dodatkowych akcesoriów. Oprócz smartwatchy ludzie chętnie korzystają z bezprzewodowych słuchawek. Motorola doskonale rozumie potrzeby swoich oraz przyszłych klientów oferując słuchawki Moto Buds stworzone nie tylko dla audiofilów. Nowe akcesoria miały swoją premierę wraz ze smartfonami Motorola Edge 50 Fusion, Edge 50 Pro i Edge 50 Ultra.

Motorola Moto Buds+ to nowy wymiar dźwięku

Szukając idealnych słuchawek, uniwersalnych do każdego zadania ludzie kierują się różnymi rzeczami. Wśród nich znajduje się aspekt jakości dźwięku. Słuchawki Moto Buds+ powstały we współpracy ze specjalistami od dźwięku, czyli firmą Bose. Dzięki temu akcesoria mają nowe podwójne przetworniki, które zadbają o znacznie lepsza wyrazistości głosu i odtwarzania głębokich, dynamicznych basów. Zapewni nam to bardzo wyrazisty dźwięk oraz przyjemność korzystania z produktu. Słuchawki Moto Buds+ zostały stworzone z myślą o każdym kliencie. Oprócz wysokiej jakości rozmów Hi-Res Audio umili nam słuchanie naszych ulubionych kawałków. Działanie powyższej technologii opiera się na szerszym zakresie częstotliwości zapewniając jednocześnie 3-krotnie większą szczegółowość dostrzegalną w popularnych serwisach streamingowych.

Motorola powiększa swoje portfolio o nowe słuchawki. Poznajmy Moto Buds+ i Moto Buds
Motorola Moto Buds+ / fot.prasowe

To oczywiście nie wszystko. Moto Buds+ są w pełni kompatybilne z technologią Dolby Head Tracking oferując użytkownikom bardziej naturalne i realistyczne doznania, kalibrując dźwięk wraz z ruchami głowy. To wszystko idealnie współpracuje nie tylko z najnowszymi smartfonami Edge, ale również ze specjalną aplikacją stworzoną pod ekosystem firmy Motorola. Daje nam to dodatkowe możliwości takie jak personalizacja profilu oraz przeróżnych funkcji. Jedną z takich funkcji jest oczywiście aktywna eliminacja szumów dostępna na różnych poziomach.

Motorola Moto Buds
Motorola Moto Buds+ / fot.prasowe

To wszystko w połączeniu z rozmaitymi funkcjami, trybami dostępnymi w aplikacji oraz samymi słuchawkami daje nam różne możliwości. Producent deklaruje, że nawet pomimo niesprzyjającej pogody lub hałasu w tle, dzięki słuchawkom Moto Buds+ można bez zakłóceń uczestniczyć w rozmowach telefonicznych i czatach wideo. Ciekawym udogodnieniem jest wyposażenie słuchawek w 3 mikrofony rejestrujące dźwięki z 3 różnych punktów, co umożliwia lepszą eliminację hałasu i echa. Słuchawki wyposażone zostały także w funkcję CrystalTalk AI z zaawansowanym algorytmem eliminującym hałas powodowany przez wiatr. Daje to jeszcze wyraźniejszy i czystszy głos naszych telefonicznych rozmówców. Te małe urządzenia mogą tak pracować przez cały dzień. Według producenta są w stanie odtwarzać dźwięk przez 8 godzin. W pełni naładowane etui i funkcja ładowania bezprzewodowego umożliwiają działanie słuchawek do 38 godzin. Słuchawki dostępne są w dwóch kolorach: grafitowym i jasnoszarym.

Moto Buds są mocno “muzyczne”

Motorola i ich kolejny produkt również potrafi zaskoczyć dźwiękiem. Na pokładzie nowych Moto Buds’ów znajdziemy przetwornik dźwięku oraz wysokiej jakości audio skupiające się na doznaniach akustycznych. Wspomniany przetwornik o średnicy 12,4 mm został specjalnie dostrojony pod kątem bardziej klarownego audio. Moto buds mają także certyfikowany system dźwięku o wysokiej rozdzielczości, który oferuje szerszy zakres dynamiki i większą szczegółowość.

Motorola powiększa swoje portfolio o nowe słuchawki. Poznajmy Moto Buds+ i Moto Buds
Motorola Moto Buds /fot.prasowe

Czas działania w modelu Moto Buds po pełnym naładowaniu powinien wynosić 9 godzin. Identycznie jak w modelu Moto Buds+ wystarczy tylko 10 minut, aby zapewnić sobie dodatkowe 2 godziny funkcjonowania. Znajdziemy tu również wspomniany wyżej system CrystalTalk AI umożliwiający rozmawianie bez zakłóceń w dowolnym środowisku. Mając w posiadaniu Moto Buds możemy śmiało korzystać z nowej aplikacji oraz wszelkich dostępnych w niej możliwości. Producent udostępnił słuchawki w czterech kolorach: grafitowym, różowej brzoskwini, srebrnym i zielonym bananie.

Ceny i dostępność słuchawek Moto buds+ i Moto Buds

Słuchawki jak i premierowe smartfony z serii Edge znajdują się już w Polsce. Obie wersje słuchawek znajdziemy w popularnych dyskontach takich jak: RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, X-KOM. Produkty dostępne są także w sklepie internetowym eLenovo. Na chwilę obecną produkty Moto Buds z najnowszej serii można również kupić u dwóch operatorów: Plus i Play. Ceny prezentują się następująco: Moto Buds – 299 zł Moto Buds Plus – 599 zł Jeśli się pospieszymy (od 16 do 26 kwietnia – czas trwania promocji) i zakupimy model Edge 50 Pro już teraz to słuchawki Moto Buds+ w kolorze grafitowym otrzymamy za darmo. Wystarczy, że po zakupie smartfona z najnowszej serii zarejestrujemy się na specjalnej stronie promocji. 

Źródło: Informacja prasowa          

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!