Motorola RAZR ma powrócić w tym roku jako składany smartfon

motorola razr

Według najnowszego raportu Wall Street Jurnal jeszcze w tym roku mamy zobaczyć kolejny smartfon z kultowej wręcz serii Motorola RAZR. Tym razem nie będzie to jednak telefon z klapką, a urządzenie z składanym ekranem.

Pierwsze schematy prezentujące wygląd RAZR 2019

Co ciekawe premiera urządzenia ma odbyć się już na nadchodzących targach MWC w Barcelonie. Oczywiście już wcześniej pojawiały się głosy o składanym smartfonie Motoroli, ale do tej pory nie posiadaliśmy jakichkolwiek informacji na temat jego wyglądu czy specyfikacji. Wykorzystane podzespoły nadal pozostają tajemnicą, ale dzięki grafikom patentowym firmy Lenovo, będącej właścicielem Motoroli, możemy przypuszczać jak wyglądać będzie nowość tej firmy.

motorola razr 2019 1

Pamiętacie telefony z serii RAZR? Pierwsze urządzenie z tej rodziny zadebiutowało około 15 lat temu, a kolejne generacje cieszyły się ogromną popularnością. Tegoroczny model ma nawiązywać wyglądem do klasycznych telefonów z klapką. Motorola chce jednak wykorzystać nowe technologie i stworzyć składany smartfon, który będzie posiadać także dodatkowy ekran na pleckach. Wyświetlacz ten może być odpowiedzialny za wyświetlanie powiadomień, treści wiadomości czy godziny. co więcej na froncie nie sposób dostrzec aparatu do zdjęć typu selfie, a co za tym idzie najprawdopodobniej wszystkie zdjęcia będziemy wykonywać tylnym lub tylnymi oczkami. Dodatkowy ekran będzie zatem służyć także do podglądu przy wykonywaniu zdjęć z ręki.

motorola razr 2019 2

Zobacz też: Wyciekły ceny i zdjęcia Moto G7 Play i Moto G7 Power

Sam frontowy wyświetlacz ma być produkowany przez Samsunga. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem RAZR 2019 to niestety muszę was zmartwić. Wszystko wskazuje na to, że będzie to urządzenie stworzone w kolaboracji z siecią Verizon Wireless i tylko u tego operatora będziemy mogli je kupić. Tym samym składany smartfon Motoroli może być dostępny jedynie na rynku Stanów Zjednoczonych. Cena telefonu nie została potwierdzona przez samego producenta, ale plotki mówią o okolicach 1500$ czyli ok. 5660 zł. Tym samym Motorola RAZR 2019 powinna być prawdziwym flagowcem, który nawiąże realną walkę z telefonami konkurencji. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego powinniśmy dowiedzieć się już na targach Mobile World Congress 2019 w Barcelonie!

motorola razr 2019 3

Co myślicie o RAZR 2019? Chcielibyście by urządzenie to trafiło także do Europy? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!