MSI ogłasza, że wraz z NVIDIA GeForce RTX 3070 redefiniuje pojęcie wydajności

MSI RTX 3070

Firma MSI prezentuje nowe karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO, VENTUS 3X OC oraz VENTUS 2X OC, oparte na architekturze Ampere. Są one stworzone dla najbardziej wymagających graczy, którzy oczekują nie tylko bardzo wysokiej wydajności, ale również najwyższej kultury pracy. Znakiem rozpoznawczym tych urządzeń jest wysoka wydajność oraz bardzo duża kultura pracy, za sprawą zaawansowanego systemu chłodzenia. Dzięki temu gracze otrzymują karty, która w wydajny sposób pozwalają generować grafikę w rozdzielczości do 8K, co w pełni zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Graj cicho i wydajnie z RTX 3070 GAMING X TRIO

MSI ogłasza, że wraz z NVIDIA GeForce RTX 3070 redefiniuje pojęcie wydajności


Wiodącym elementem w tej zmodernizowanej serii kart jest nowa konstrukcja wentylatora TORX 4.0, która charakteryzuje się łopatkami, połączonymi ze sobą w pary zewnętrznym łącznikiem. Całość tworzy w ten sposób obręcz skupiającą strumień powietrza w zmodernizowanym systemie chłodzenia TRI FROZR 2. Deflektory zapewniają dodatkową powierzchnię i kierują powietrze tam, gdzie jest ono potrzebne do maksymalnego chłodzenia. Dzięki temu możemy być pewni, że nawet przy najbardziej wymagających tytułach karta pozostanie wystarczająco chłodna. Modele 3070 GAMING X TRIO posiadają grafenowy backplate, który jest 4 razy mocniejszy oraz pozwala odprowadzić 20 razy więcej ciepła. Takie rozwiązanie sprawia, że konstrukcja jest mechanicznie wzmocniona oraz zapewnia skuteczne pasywne chłodzenie. System oświetlenia Mystic Light ozdabia zewnętrzną stronę karty graficznej, świecąc kolorami zsynchronizowanymi z pozostałą częścią komputera, dzięki wykorzystaniu technologii Mystic Light Sync i Ambient Link. Rodzaje oświetlenia można kontrolować i sterować z poziomu aplikacji Dragon Center. Decydując się na ten model gracze otrzymują do dyspozycji trzy DisplayPorty oraz jedno złącze typu HDMI. RTX 3070 GAMING X TRIO dostępny będzie w sugerowanej cenie 2659 złotych.

VENTUS 3X OC oraz 2X OC

MSI ogłasza, że wraz z NVIDIA GeForce RTX 3070 redefiniuje pojęcie wydajności


Cechy nowej serii 3070 VENTUS to solidny system chłodzenia, tylna płyta mocująca, wzmacniająca mechaniczną konstrukcję karty, której powierzchnia wykończona jest fakturą szczotkowanego metalu oraz surowe, przemysłowe wzornictwo. Jej stonowany design sprawia, że karty graficzne z tej serii idealnie wpasowują się w stylistykę dowolnego komputera. Popularne karty z serii VENTUS wyposażone zostały w wentylatory TORX 3.0, które zapewniają o 50 proc. większy przepływ powietrza w porównaniu do tradycyjnych łopatek. Poszczególne modele dostępne są odpowiednio w wersji z trzema – VENTUS 3X oraz dwoma wentylatorami – VENTUS 2X. Producent podaje, że niezależnie od tego, czy karty używasz do pracy, czy do zabawy, konstrukcja VENTUS oferuje wydajność oraz osiągi, niezbędne do wykonania każdego zadania. RTX 3070 VENTUS 3X OC dostępny będzie w sugerowanej cenie 2559 złotych, natomiast cena sugerowana cena RTX 3070 VENTUS 3X OC 2505 złotych.

Co sądzicie o propozycjach MSI? Przygarnęlibyście Ventusa czy Gaming X Trio?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!