MSI przedstawia swoje zasilacze do komputerów PC

MSI MPG A850GF

MSI było nam do tej pory znane z takich komponentów do komputerów stacjonarnych jak płyty główne, karty graficzne, chłodzenia oraz obudowy. Oprócz tego, w ich ofercie nie brakuje też monitorów i przeróżnych peryferiów, głównie dla graczy. Teraz prezentują nam coś nowego w ich portfolio – zasilacze komputerowe.

Zasilacze komputerowe MSI

MSI przedstawia nam trzy nowe produkty w ich portfolio – zasilacze komputerowe. Są to modele AF650GF, AF750GF oraz AF850GF. Jak nietrudno się domyślić, ich moce to, kolejno, 650 W, 750 W i 850 W. Każdy z nich posiada certyfikat 80 PLUS Gold, co oznacza, że mają wysoką sprawność. Oferuje też niższe zużycie energii, co przełoży się na niższe rachunki za prąd, a te w przyszłym roku i tak wzrosną, dlatego warto zadbać o jak najmniejsze jej zużycie.

MSI MPG A650GF

Mieliście kiedyś problem z tzw. cable managementem w komputerze? Zbędne przewody walały się po obudowie, robiły zbędny bałagan. W przypadku zasilaczy komputerowych MSI tego nie doświadczymy, a to dzięki w pełni modularnej konstrukcji. To, czego nie używamy, po prostu odpinamy. W ten sposób nie tylko całość optycznie będzie lepiej wyglądała, ale też możemy uzyskać lepszy przepływ powietrza.

MSI MPG A750GF

Nowe zasilacze MSI poradzą sobie bez problemu z nawet bardzo mocnymi jednostkami. Za niezawodną pracę odpowiadają m. in. japońskie kondensatory 105°C i polimerowo-aluminiowe kondensatory ze stałym elektrolitem klasy solid cap. Dodatkowo, nie zabrakło szeregu zabezpieczeń, a ponadto mamy aż 10 lat gwarancji na nie.

MSI MPG A850GF

Jak wypadają te zasilacze w kwestii cenowej? Najtańszy z nich jest, rzecz jasna, model A650GF – kosztuje 449 zł. Wersja 750 W została wyceniona na 499 zł, zaś 850 W na 579 zł. To, myślę, że dość uczciwa cena za zasilacze wysokiej klasy. Wydają się być rozsądnym wyborem do mocnych komputerów stacjonarnych.

Co sądzicie o zasilaczach komputerowych od MSI?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!