myPhone Maestro 2 to nowy klasyczny telefon z dużym ekranem

myPhone Maestro 2 to nowy klasyczny telefon z dużym ekranem

Firma mPTech wprowadziła do swojej oferty nowe urządzenie, którym jest klasyczny telefon Maestro 2. Wraz z tym modelem, polska firma ogłasza również konkurs, w którym do wygrania jest omawiany telefon.

Co oferuje myPhone Maestro 2?

myPhone Maestro 2 to kolejna generacja modelu z serii, która skupia się przede wszystkim na tradycyjnych i klasycznych telefonach. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to model ten został zachowany w eleganckiej stylistyce – całość charakteryzuje się obudową w czarnym kolorze z srebrnymi wstawkami. Głównym elementem jest jednak duży, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala. Jak informuje producent, sam telefon jest poręczny i łatwy w obsłudze, a przyciski wyspowe są odpowiedniej wielkości i rozmieszczone w taki sposób, aby użytkownik mógł komfortowo wybrać daną funkcję lub cyfrę. 

myPhone Maestro 2 to nowy klasyczny telefon z dużym ekranem

Za magazynowanie energii w tym przypadku odpowiada akumulator o pojemności 1000 mAh, który według producenta zapewnia czas czuwania do 180 godzin lub do 10 godzin ciągłych rozmów. Co ważne, model ten posiada DualSIM, co oznacza, że umożliwia korzystanie z dwóch numerów jednocześnie. Ponadto na wyposażeniu znalazł się Bluetooth 2.1, aparat VGA, radio, kalkulator, dyktafon oraz latarka. Wewnętrzną pamięć 32 MB można rozbudować przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. 

Tak jak wspomniałem na wstępie, producent przygotował konkurs, w którym do wygrania jest omawiany myPhone Maestro 2. Konkurs odbywa się na profilu marki na Facebooku, gdzie wystarczy odpowiedzieć w komentarzu na pytanie konkursowe pod postem z dnia 10 grudnia bieżącego roku. Wygrywa jedna osoba, a konkurs trwa do 17 grudnia 2021 roku. 

myPhone Maestro 2 został wyceniony na 129 złotych i dostępny jest w sklepie internetowym producenta oraz m.in. w RTV Euro AGD. 

Źródło: Informacja prasowa, myPhone

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!