Na jakich urządzeniach będziemy mogli zagrać w Call of Duty: Warzone Mobile?

Warzone Mobile

Każda nowa gra zawsze ma wiele do zaoferowania. Minusem nowości w świecie Play są sprzęty, urządzenia odtwarzające takie gry. Ich żywot kiedy dobiegnie końca lub specyfikacja nie pozwala na uruchomienie najnowszego tytułu. I chociaż Call of Duty: Warzone Mobile miało niedawno premierę to są pewne urządzenia mobilne, na których nie będziemy mogli już zagrać z racji wymagań sprzętowych.

Na tych tabletach lub smartfonach zagramy w Call of Duty: Warzone Mobile

Nie wszystkie urządzenia poradzą sobie z obsługą popularnej strzelanki. Dokładną informację o wymaganiach sprzętowych znajdziemy bezpośrednio na stronie Call of Duty. Według twórców urządzenia, jakie obsłużą grę muszą mieć odpowiednią grafikę: Google: Adreno 618 lub lepszy – 4GB RAM lub więcej oraz iOS 16, lub nowszy – 3GB RAM lub więcej (wyłączając iPhone’a 8). Trzeba przyznać, że niezwykle zaskakująco wyglądają wymagania gry w ekosystemie Apple. Czyżby większość iPhone’ów poradziła sobie z wymagającą grą? Dostawca wykluczył jedynie model 8 generacji. Pamiętajmy, że to iż nasz sprzęt obsłuży Warzone Mobile nie oznacza, że rozgrywka będzie przyjemna. W mojej ocenie mogą pojawić się znaczne braki w grafice na starszych urządzeniach iOS.

Na jakich urządzeniach będziemy mogli zagrać w Call of Duty: Warzone Mobile?

Zaryzykuję tu teorię, że będą to wszystkie obecnie zaprezentowane średniaki i oczywiście flagowce modele. Im silniejszy procesor, tym bardziej wydajna będzie rozgrywka. Jak dokładnie sprawdzić możliwości instalacji? To proste – wystarczy, że wejdziemy do konkretnego sklepu w celu zainstalowania darmowej gry Call of Duty: Warzone Mobile. Jeśli nasze urządzenie będzie spełniać powyższe wymagania to będziemy mogli zainstalować aplikacje. Jeśli będzie inaczej to nie uświadczymy tam pola “zainstaluj”. Powinien pojawić się komunikat, że nasz sprzęt nie obsługuje lub nie jest zgodny z tą aplikacją.

Na jakich urządzeniach będziemy mogli zagrać w Call of Duty: Warzone Mobile?
Fot.fr.gadgetversus.com

Jak widać tablet Nokia T20 jest za słaby, ponieważ graficznie urządzenie korzysta z Mali G52. Jest to o znacznie słabszy procesor, który po prostu nie poradzi sobie z szatą graficzną gry Call of Duty: Warzone Mobile. Różnice w tych procesorach prezentuje nam powyższy screen. Ponadto pamiętajmy, że urządzenie Nokia T20 to sprzęt bardzo podstawowy i jego specyfikacja. Obecnie urządzenie możemy kupić za niecały 1000 zł. Dajcie znać w komentarzach, na jakich telefonach lub tabletach udało się Wam zainstalować grę Call of Duty: Warzone Mobile.

Źródło: Callofduty

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!