Na to właśnie czekałem! Pojawił się trailer Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War

Jestem ogromnym fanem gry Call of Duty Black Ops, tylko i wyłącznie tej części. Niesamowity klimat, jaki zapewniło nam tam Activision, sprawił, że zakochałem się w tej grze. Nie wiem, ile razy w swoim życiu przeszedłem kampanię w tej części Call of Duty. W końcu nadchodzi godny następca tej gry!

Call of Duty Black Ops Cold War zapowiada się fenomenalnie!

Jeszcze za dzieciaka w podstawówce ogrywałem pierwszą część Call of Duty z serii Black Ops. Wtedy to właśnie poznałem moją ulubioną, nawet do dnia dzisiejszego, grę. Activision chyba ponownie trafi prosto do mojego serduszka swoim nadchodzącym tytułem. W sieci pojawił się zwiastun ich najnowszej produkcji, czyli Call of Duty Black Ops Cold War. Gdy go obejrzałem, od razu zrozumiałem, że jest to coś, na co czekałem te 10 lat. Zresztą, zobaczcie go sami!

W tej grze powrócą dobrze znani bohaterowie z Black Ops – Alex Mason, Frank Woods oraz Jason Hudson. Dla mnie jest to świetny smaczek, który tylko będzie mi przypominał to, w co grałem dekadę temu. Oczywiście, ja to wszystko mówię tylko i wyłącznie w kwestii fabuły, kampanii dla jednego gracza. Nie mam zielonego pojęcia, jak będzie wyglądała rozgrywka wieloosobowa. Warto jednak czekać na 9 września, wtedy to na kanale Call of Duty na platformie Twitch pojawi się prezentacja trybu wieloosobowego. Warto jednak dodać, że producent nie zapomniał o trybie Zombies (świetna zabawa, jeśli masz kompanów do gry) oraz kontynuowany będzie Call of Duty Warzone.

Call of Duty Black Ops Cold War

Zobacz także: Hitman z 2016 roku za darmo w Epic Games Store!

Wracając, ja jednak skupiam się głównie na trybie jednoosobowym, chcę znowu móc dać się wciągnąć w świat zimnej wojny. Wierzę, że Activision nie rozczaruje mnie zarówno pod kątem graficznym (warto wspomnieć o obsłudze Ray Traycingu), jak i właśnie fabularnym. Zbyt długo czekałem na taką grę, by teraz, gdy jest okazja, się rozczarować. Dzisiaj o 20:00 naszego czasu wystartują wirtualne targi gamescom 2020, gdzie pojawi się kolejny materiał z gry.

Kiedy premiera i na jakich platformach zagramy w tę grę?

Call of Duty Black Ops Cold War zadebiutuje już 13 listopada tego roku. Ten dzień z pewnością zapiszę sobie w kalendarzu, by mieć pewność, że o nim nie zapomnę. Gra będzie dostępna na platformy: PC, Xbox One, PS4, Xbox Series X oraz PS5. Oczywiście, we wcześniej wspomnianym dniu zadebiutuje ona tylko na pierwsze trzy wspomniane wcześniej platformy. Wydawca nie zapomniał jednak o kompatybilności wstecznej. Ja już zaczynam szykować swój portfel na ten wydatek. Czuję, że nie zawiodę się na tym!

Również czekacie na nowy tytuł z serii Call of Duty Black Ops?
Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!