Hitman z 2016 roku za darmo w Epic Games Store!

Hitman 2016

Gry za darmo to coś, co lubimy najbardziej, szczególnie jeśli są to dobre gry. Ostatnio królem takich promocji jest Epic Games, nie zawiedli także dziś. Tym razem trafiła się niezła perełka, która może ucieszyć niejednego z Was. Będzie można ją odebrać od dzisiaj, przez najbliższy tydzień. 

Epic Games oferuje tym razem dość świeżą odsłonę serii Hitman. 

Dostępne do odebrania będą dwie gry, ale mnie zainteresowała bardziej pierwsza z nich. Hitman z 2016 roku w edycji Gry Roku będzie za darmo od dziś, 27 sierpnia, od godziny 17. To nowa, ale nie najnowsza odsłona przygód słynnego Agenta 47, łysego zabójcy na zlecenie. Kampania zapewnia rozrywkę na wiele godzin, bo możemy przechodzić każdy z etapów na wiele różnych sposobów, dzięki czemu ciężko o nudę.

Hitman z 2016 roku za darmo w Epic Games Store!

Drugą darmową grą jest Shadowrun Collection, czyli turowa, taktyczna gra RPG. W pakiecie z nią są także dodatki, sama gra nie wymaga zbyt mocnego komputera, więc możecie śmiało pobierać. Ja nie gustuję w tego typu produkcjach, więc musicie samemu sprawdzić, czy Wam się spodoba. Tutaj także mamy tydzień na odebranie gry, więc ponownie – bez pośpiechu, spokojnie odbierzecie obie te gry, nawet jakby były jakieś problemy z serwerami. Oczekujcie godziny 17:00, gry znajdziecie pod tymi linkami:

Zobacz też: The Witcher: Monster Slayer to nowy odpowiednik Pokémon GO w uniwersum Wiedźmina!

Wymagania sprzętowe nie są bardzo wygórowane, ale lepiej sprawdźcie jak Hitman będzie działał na Waszym sprzęcie, bo bywa z tym różnie. Gra zajmuje ponad 50 GB pamięci na dysku, więc musicie uzbroić się w cierpliwość jeśli macie słabsze łącze sieciowe. Aby odebrać ją, wystarczy mieć, bądź też utworzyć konto w Epic Games Store. Wszystko wygląda zupełnie tak samo, jak w przypadku ostatniej promocji na świetnego indyka – Enter the Gungeon. Na odebranie produkcji od IO Interactive macie cały tydzień, licząc od dziś, więc spokojnie powinniście zdążyć.

Hitman (2016)

Shadowrun Collection 

Jakie gry zobaczylibyście za darmo na Epic Games Store? Podzielcie się w komentarzach swoimi propozycjami! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!