Nadchodzący realme Narzo 10 otrzyma MediaTeka Helio G80

Nadchodzący realme Narzo 10 otrzyma MediaTeka Helio G80

realme Narzo 10 oraz realme Narzo 10A w końcu oficjalnie zadebiutują w Indiach 11 maja tego roku. Teraz chiński producent postanowił ujawnić kolejne informacje na temat swojej nowości. W końcu poznaliśmy procesor, który będzie odpowiadać za wydajność w Narzo 10!

realme Narzo 10

Tym razem chiński producent opublikował w sieci plakat, który zdradza nam wszystko na temat procesora, który zostanie wykorzystany w modelu Narzo 10. Smartfon ten będzie działać pod kontrolą MediaTeka Helio G80. Bez wątpienia nie jest to jednostka będąca królem wydajności, ale jednocześnie szybkość działania powinna sprostać oczekiwaniom większości przeciętnych użytkowników. Już wcześniej pojawiały się informacje zdradzające nam inne szczegóły na temat specyfikacji tego sprzętu. realme Narzo 10 otrzyma ekran IPS o przekątnej 6,5 cala oraz rozdzielczości HD+ z niewielkim wcięciem w górnej części skrywającą pojedynczy aparat 16 Mpix do zdjęć typu selfie.

Nadchodzący realme Narzo 10 otrzyma MediaTeka Helio G80

Wiele wskazuje na to, że będzie to nic innego jak realme 6i ze zmienioną nazwą. Tym samym na pleckach powinny zostać umiejscowione cztery aparaty, w wśród nich znajdziemy 48 Mpix oczko główne, obiektyw makro 2 Mpix, obiektyw superszerokokątny 8 Mpix oraz obiektyw 2 Mpix odpowiedzialny za rozmycie tła w trybie portretowym. Czytnik linii papilarnych zostanie umiejscowiony na pleckach. Niestety, ale nic nie wiemy na temat obecności modułu zbliżeniowego NFC umożliwiającego płatności telefonem.

Nadchodzący realme Narzo 10 otrzyma MediaTeka Helio G80

Zobacz także: Meizu oficjalnie zaprezentowało tegoroczne flagowce. Poznajcie Meizu 17 oraz Meizu 17 Pro!

Całość będzie działać dzięki baterii o pojemności 5000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 18 W. realme Narzo 10 trafi na rynek z preinstalowanym Androidem 10 oraz nakładką realme UI. Sama premiera odbędzie się w Indiach i tak naprawdę nie wiemy czy doczekamy się wprowadzenia nowości producenta z Państwa Środka także do innych krajów. Jednocześnie opisywany smartfon wydaje się niczym nie wyróżniać na tle innych średniaków. Miejmy jednak nadzieję, że firma realme czymś jeszcze nas zaskoczy. Wszystko stanie się jasne 11 maja!

Co myślicie o realme Narzo 10? Czekacie na premierę nowości chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!