Nadchodzący smartfon Redmi zapowiada się naprawdę ciekawie!

redmi note 9 pro dół obudowy

W sumie nie tak dawno temu na rynku debiutowała nowa seria smartfonów od submarki Xiaomi – Redmi Note 9. Cieszą się niemałym zainteresowaniem, także w naszym kraju. Już teraz pojawiają się plotki o następnej generacji tych urządzeń. Przyznam, że jeśli potwierdzą się plotki o Redmi Note 10, to może to być ciekawy średniak!

Co może oferować Redmi Note 10?

W sieci pojawiły się nowe plotki na temat nachodzącego średniaka od Redmi, submarki Xiaomi. Chodzi tu o Redmi Note 10, którego premiera choć nie wiadomo dokładnie, kiedy się odbędzie, to nieustannie się zbliża. Według przecieków, które pojawiły się na Weibo, Redmi Note 10 może zaskoczyć nas aparatem głównym. Mówi się, że smartfon ten otrzyma matrycę główną o rozdzielczości 108 Mpix. Zakładając, że wciąż będzie to urządzenie w cenie średniaka, czyli mniej więcej do 1500 zł, to może być najtańszy smartfon z takim aparatem.

Zobacz także: Głośnik Xiaomi z Asystentem Google już jest!

To jednak nie koniec przecieków. Krążą pogłoski o tym, że otrzyma baterię o pojemności 4800 mAh wraz ze wsparcie szybkiego, 33-watowego ładowania. To trochę zaskakuje, bowiem może to oznaczać, że bateria będzie mniejsza niż u poprzednika, ale z o wiele szybszym ładowaniem. W zasadzie to pewnie i tak będzie wystarczało na cały dzień użytkowania, tak więc raczej nie będzie dużego problemu z tym. Takie rozwiązanie może być lepsze. Bardziej interesujące są jednak plotki o jego wnętrzu, a dokładniej o układzie SoC. Możliwe jest, że napędzać go będzie Snapdragon 750G, niedawno zaprezentowany układ, który oferuje wsparcie dla sieci 5G. Może to być zatem pierwszy smartfon z tej serii z obsługa nowego standardu sieci. Jestem bardzo ciekaw tego, czy faktycznie się te przecieki potwierdzą. Bardzo możliwe, że dowiemy się tego już za miesiąc – to ostatnia plotka na jego temat. Mówi się, że w Chinach zaprezentowany ma zostać już za miesiąc. Czy tak będzie? Czas pokaże!

Jak myślicie, czy informacje te potwierdzą się? Redmi Note 10 zapowiada
się bardzo ciekawie moim zdaniem, a co Wy o tym sądzicie?

Na grafice tytułowej widzicie Redmi Note 9 Pro
sprawdźcie jego recenzję TUTAJ!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!