Strona główna Aktualności Nowy smartband Honor już na horyzoncie!

Nowy smartband Honor już na horyzoncie!

-

Ostatnio miała miejsce premiera smart opaski Mi Band 4 firmy Xiaomi. Okazała się być naprawdę niezła, co chyba zmobilizowało do działania markę Honor. Już niedługo ma zadebiutować także ich taki produkt, Honor Band 5!

Zachęcam do sprawdzenia recenzji opaski Xiaomi Mi Band 4 na naszym kanale YouTube. Organizujemy także konkurs, gdzie do wygrania macie właśnie tę opaskę. Wszelkie szczegóły przedstawi Wam Mateusz w TYM FILMIE.

Nadchodzi rywal dla opaski Mi Band 4

Ten gadżet od Xiaomi od premiery cieszy się dużym zainteresowaniem. Świadczy nawet o tym sam fakt, iż w ciągu 8 dni sprzedano ponad milion tych opasek. Marka Honor również znana jest ze swoich smart opasek dla aktywnych fizycznie. Teraz, po tym, jak ich konkurent wypuścił taką nowość na rynek, postanowili chyba nieco zwiększyć tempo prac nad nową wersją Honor Banda. Ich najnowszy model, oznaczony już cyfrą „5” został już pokazany po części przez CEO tej firmy, George’a Zhao.

honor band 5

Patrząc na zdjęcie, w sumie nie widzę jakiejś różnicy w samym wyglądzie ani w wyświetlaczu. Wydaje mi się, że jego parametry będą takie same. Według mnie, w tej kwestii Honor nie ma co zmieniać, wyświetlacz AMOLED zapewnia świetną czytelność, nawet w dużym słońcu. To była właśnie ta przewaga Honor Banda nad Mi Bandem, bowiem dotychczasowe ekrany w opaskach Xiaomi były zwyczajnie słabe. Teraz i oni sięgnęli po inną technologię i rezultaty są widoczne na pierwszy rzut oka. Wydaje mi się, że Honor skupi się głównie na dodaniu różnych nowych funkcji oraz udoskonaleniu tych dotychczasowych. CEO Honor twierdzi, że Honor Band 5 będzie miał możliwość monitorowania poziomu tlenu we krwi i informować nas o problemach związanych z tym tematem. Nie do końca jednak wiem, jak może to działać. Przyznam, że bardzo mnie to ciekawi, w sensie, w jaki sposób opaska ta będzie to monitorować.

Warto przeczytać: skROOT: Linux Mint porzuca 32-bity, a Microsoft reklamuje system Windows 1.0

Zapewne krąży Wam teraz po głowie pytanie „Kiedy premiera ?”

Data premiery opaski Honor Band 5 nie jest nam znana. Krążą plotki jednak, że zadebiutuje ona albo 23 lipca, wraz z Honorem 9X, albo tuż po nim. Czy to się sprawdzi? Cóż, tego nikt nie wie, plotki to tylko plotki. Dopóki nie pojawi się oficjalna informacja od producenta, nie ma co nastawiać się na jej tak szybką premierę.

Jak myślicie, o jakie funkcje zostanie wzbogacony Honor Band 5? Piszcie swoje przemyślenia w komentarzach!

Na grafice tytułowej Honor Band 4

ŹródłoGizchina

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej