Najnowsze smart urządzenia Huawei już są!

Najnowsze smart urządzenia Huawei już są!

Wraz z premierą Mate 40, chiński gigant zaprezentował serię urządzeń smart. Miedzy innymi drugą odmianę głośnika, inteligentne okulary, nauszne słuchawki z aktywnym usuwaniem szumów, oraz zegarek w wersji Porsche Design.

Huawei Sound

Huawei Sound to drugi model głośnika stworzony we współpracy z firmą Devialet. Wyposażony jest 4-calowy głośnik niskotonowy 40 W oraz trzy pełnozakresowe głośniki 5 W. Dzięki konstrukcji Push-Push, niweluje powstałe wibracje, dzięki czemu wydobywający się z głośnika dźwięk jest czysty i bez zniekształceń, nawet przy ustawieniach głośności do 90 dB.  Technologia Devialet SPACE zapewnia dźwięk przestrzenny 360°, wypełniający całe pomieszczenie. Rozmieszczone pod kątem 120 stopni głośniki wydobywają z siebie dźwięk, który „otacza” słuchacza bez konieczności rozmieszczania głośników w różnych miejscach pokoju.

Najnowsze smart urządzenia Huawei już są!

Huawei Freebuds Studio

Freebuds Studio to nowe słuchawki nauszne od Huawei. Podwójna antena zapewnia przestrzenny dźwięk 360°, oraz najwyższej jakości dźwięk. Dzięki geometrycznemu kształtowi, każdy użytkownik dopasuje je do swoich uszu. W pełni naładowanie słuchawki pozwalają na odtwarzanie muzyki, z użyciem ANC do 20 godzin lub do 24 godzin przy wyłączonym ANC. Wystarczy 10 minut ładowania, aby zyskać energię na następne 5 godzin słuchania. Zapewniają one również szeroki zakresu częstotliwości – od 4 do 48 kHz. Czterowarstwowa 40-milimetrowa membrana polimerowa daje szerszy zakres przenoszenia i wyższą czułość, a szybkość transmisji dźwięku osiąga nawet 960 kb/s.

Najnowsze smart urządzenia Huawei już są!

Huawei x Gentle Monster Eyewear II

Nowy, ergonomiczny design 

W nowej generacji Huawei x Gentle Monster Eyewear II zastosowano elastyczne, tytanowe zawiasy o mniejszej – w porównaniu do pierwszej odsłony urządzenia – gęstości, dzięki czemu okulary są lżejsze. W zausznikach okularów zastosowano głośniki z  ultracienką membraną 128 mm² o dużej amplitudzie 0,5 mm, które zapewniają wysoką jakość dźwięku stereo. Przydatną nowością jest zmiana głośności dźwięku w zależności od otoczenia. Okulary obsługują również gesty, które umożliwiają zmianę utworu, pauzę, lub pogłośnienie. Gentle Monster Eyewear II zostały wyposażone w baterię, która pozwala na 5 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Najnowsze smart urządzenia Huawei już są!

Huawei Watch GT 2 Pro Porsche Design

Nowy zegarek Huawei stworzony z projektantami Porsche Design, został stworzony z inspiracją wziętą z kultowych samochodów sportowych. Watch GT 2 Pro w nowej wersji wyposażony jest w pasek wykonany z tytanu, który w procesie piaskowania uzyskał matowe wykończenie. Zegarek został wyposażony w baterię, która pozwala na dwa tygodnie pracy bez ładowania. Huawei Watch GT 2 Pro Porsche Design jeszcze dokładniej monitoruje tętno dzięki zastosowaniu nowej technologii TruSeen 4.0. Smartwatch oferuje również całodobowe monitorowanie stanu zdrowia, poziomu stresu czy snu, a także mierzy natlenienie krwi Sp02. 

Najnowsze smart urządzenia Huawei już są!

Podobają się Wam nowe produkty Huawei? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!