Najtańszy iPhone 12 nie będzie tak drogi jak poprzednicy!

iphone 11 pro tył skos

Wiele osób czeka na premierę nowych smartfonów Apple z serii iPhone 12. Wiemy, że, niestety, ich premiera zostanie opóźniona, ale wciąż wydaje się, że naprawdę warto będzie czekać. Według najnowszych informacji, cena najtańszej wersji iPhone’a 12 ma być naprawdę atrakcyjna.

To może być hit sprzedażowy!

Tak jak nigdy nie interesowały mnie smartfony Apple, tak teraz naprawdę poważnie zastanawiam się nad tym, by na święta sprawić sobie swój pierwszy w życiu smartfon z iOS. Mam na myśli model iPhone 12, który ma być dostępny z ekranem o przekątnej 5.4 cala. Jestem mocno znużony tymi wielkimi ekranami w dzisiejszych urządzeniach. Moje zainteresowanie nim jest teraz jeszcze mocniejsze, a to za sprawą najnowszych doniesień na jego temat. W sieci pojawiła się informacja, jakoby w najtańszej wersji to urządzenie, wraz ze 128 GB pamięci wbudowanej, miało być wycenione na 699 dolarów, co daje w przeliczeniu na nasze nieco ponad 2600 zł. W Polsce zatem spodziewałbym się ceny w okolicach 3000 zł, co jest naprawdę interesującą ceną jak za ich produkt.

iPhone 12 cena przeciek

Zobacz także: Chińczycy nadal będą mogli korzystać z WeChat na smartfonach Apple? Bardzo możliwe

Warto dodać, że będzie on napędzany układem Apple A14 z prawdopodobnie 6 GB RAM-u. Na wyposażeniu ma się znaleźć także modem 5G oraz podwójny aparat z tyłu. Zapewne drugie oczko to będzie aparat szerokokątny. Dość oczywistym faktem jest także technologia FaceID, której to moduł będzie umieszczony we wcięciu w ekranie. Przedstawię Wam teraz rendery, jakie wykonano na podstawie aktualnych plotek.

Najtańszy iPhone 12 nie będzie tak drogi jak poprzednicy!

Idąc od lewej, widzimy iPhone’a 12 z ekranem 5.4 cala, iPhone’a 12 w wersji 6.1 cala oraz mocniejszego brata, iPhone’a 12 Pro z takim samym ekranem. Na samym końcu pokazano iPhone’a 12 Pro w wersji 6.8 cala. Widać tutaj także to, że wersja Pro będzie miała dodatkowy aparat z tyłu oraz najprawdopodobniej moduł LiDAR. To ta czarna, większa kropka pod trzecim obiektywem na prawej części wysepki. Dla mnie nadal najciekawszy jest jednak właśnie ten pierwszy model, najmniejszy. Mam szczerą nadzieję, że te plotki się potwierdzą. Wtedy pod koniec roku pożegnam się z moim Xiaomi Mi MIX 2S, który zasługuje już na emeryturę.

Czekacie na nowe iPhone’y? Myślicie, że te plotki o cenie się potwierdza?

Na grafice tytułowej widzicie iPhone 11 Pro,
sprawdźcie jego recenzję TUTAJ!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!