Nareszcie! Glovo wprowadza BLIKA

glovo

Glovo to jedna z najpopularniejszych aplikacji do zamawiania posiłków z dowozem. Jak się okazuje, deweloperzy nareszcie wprowadzili obsługę płatności BLIKIEM.

Glovo + BLIK

Chyba nie muszę mówić jak popularny jest BLIK? Ta metoda w Polsce króluje, a i jest wprowadzana również poza naszym krajem. W końcu na wdrożenie rozliczeń BLIKIEM zdecydowało się Glovo, czyli jedna z najpopularniejszych aplikacji do zamawiania jedzenia z dowozem.

Współpraca z BLIKIEM i wdrożenie tej formy płatności zapewni naszym użytkownikom wygodę, bezpieczeństwo oraz szybkość w realizacji zamówienia. Od niedawna oferujemy w Polsce najszerszy wybór restauracji i sklepów ze wszystkich graczy na rynku. Teraz rozszerzamy także wybór metody płatności, aby każdy mógł czuć się komfortowo zamawiając przez Glovo. BLIK i Glovo to dwie platformy, które rozwijają się niezwykle szybko. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy obie firmy zyskają nowych użytkowników.

Carlos Silvan, General Manager w Glovo Polska.
blik logo

BLIK to nie tylko popularna i powszechnie akceptowana metoda płatności mobilnych, ale także symbol bezpieczeństwa i wygody. Jesteśmy pewni, że udostępnienie BLIKA w aplikacji Glovo umożliwi wszystkim jej użytkownikom jeszcze szybsze i wygodniejsze rozliczanie się za zamówienia – tak jak lubią, czyli z dowolnego miejsca i w zaledwie kilka sekund

Magdalena Kubisa, Dyrektorka ds. Rozwoju Biznesu w Polskim Standardzie Płatności, operatorze BLIKA.

Promocja na start BLIKA w Glovo!

Z okazji rozpoczęcia współpracy pomiędzy Glovo a BLIKIEM, użytkownicy mogą otrzymać 30 złotych zniżki na kolejne zamówienie. Wystarczy zamówić cokolwiek z użyciem Glovo i BLIK, aby otrzymać kupon na kolejny zakup. Promocja dotyczy tylko tych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie płacili za zamówienia w Glovo z wykorzystaniem tej metody płatności oraz którzy otrzymali e-maila z promocją, a także złożyli zamówienie w terminie od 30.05.2023 r. do 04.06.2023 r, płacąc za nie BLIKIEM. Warto więc sprawdzić skrzynki pocztowe ;).

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!