Need for Speed Unbound do przetestowania za darmo w Xbox Game Pass

Need For Speed Unbound - Trailer i logo

Za kilka dni mamy premierę gry Need for Speed Unbound! Jak się okazuje, wybrani mogą ją przetestować za darmo, ale dotyczy to tylko pewnej grupy odbiorców.

Need for Speed: Unbound za darmo w Xbox Game Pass na 10 godzin

Need for Speed Unbound to nowa wersja popularnej serii NFS. Nowość swoimi elementami rozrywki nawiązuje do czasów takich odsłon jak Underground, Most Wanted czy Carbon. Dlatego też tak wiele osób czekało na premierę. Ta odbędzie się 2 grudnia, czyli w piątek.

Jak ktoś jednak nie jest gotowy od razu zapłacić za grę, to może ją przetestować. Warunek? Trzeba być subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate. W ramach dostępu do EA Play, NFS Unbound jest dostępny w wersji demonstracyjnej za darmo. W zasadzie jest to zwykła gra, ale z czasem rozrywki ustalonym na 10 godzin. Wchodząc na >>tę stronę<<, można ją przypisać do swojego konta, co następnie umożliwia jej pobranie.

Komunikat na stronie Microsoft Xbox
Komunikat na stronie Microsoft Xbox

Według strony Xbox, gra została dla mnie udostępniona na konsolę Xbox Series X|S. Możliwe też, że można ją pobrać na komputery z systemem Windows, co technicznie potwierdza powyższy komunikat. Jeśli ktoś chciałby zagrać na PC, to musi liczyć się z minimalnymi wymaganiami systemowymi, takimi jak:

  • Procesor: Intel Core i5-8600 lub AMD Ryzen 5 2600
  • 8 GB RAM
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB lub Radeon RX 570 4 GB
  • 50 GB wolnej przestrzeni dyskowej

Źródło: Pepper

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!