Netflix dodaje 3 kolejne gry. Pomogą zabić czas

netflix gry

Jakiś czas temu Netflix rozszerzył swoją bibliotekę o… gry. Tak, o gry. Usługa ruszyła jakoś miesiąc temu i właśnie dodano trzy kolejne tytuły.

Netflix z nowymi grami

Około miesiąc temu Netflix uruchomił własną platformę z grami. Testy usługi rozpoczęto od Polski i jesteśmy w pozycji, która pozwala nam pograć w gry w ramach tego samego abonamentu, co już opłacamy. Usługa też jest testowana w Hiszpanii i we Włoszech. Na początku udostępniono dwa tytuły Stranger Things 1984 i Stranger Things 3. Są one dostępne na Androidzie i możemy w nie pograć bez żadnych reklam czy dodatkowych opłat.

Teraz bibliotekę rozszerzono o trzy kolejne gry. Są to: Card Blast, Shooting Hoops i Teeter (Up). Są to proste tytuły, które z pewnością pozwolą nam skutecznie zabić czas. Podobnie jak wcześniej dodane gry, tak i w te możemy grać bez żadnych reklam czy dodatkowych opłat. Wystarczy mieć subskrypcję Netflix.

Gigant zaznacza jednak, że usługa jest na wczesnym etapie rozwoju. Netflix jednak poważnie podchodzi do swojej nowości, więc możemy się spodziewać, że faktycznie w przyszłości platforma ta będzie typowym wyborem żeby sobie pograć.

Źródło: Netflix

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!