Netflix z dwiema nowymi grami. Platforma się rozwija ale powoli

netflix gry

Już od jakiegoś czasu Netflix nie jest platformą tylko do oglądania filmów i seriali, ale również do gier. Gigant właśnie dodał dwa nowe tytuły.

Netflix i dwie nowe gry

Gry w Netflixie pojawiły już kilka miesięcy temu – a przynajmniej w Polsce, bo to od naszego kraju rozpoczęły się testy funkcji. Nie są to jednak gry AAA – nie spodziewajcie się dostępu do gier pokroju Cyberpunk 2077 czy Forza Horizon 5. Mowa tu tylko i wyłącznie o tytułach mobilnych.

I faktycznie podobne gry zostały dodane tym razem. Netflix zaczął oferować kolejne dwa tytuły i mowa tu o:

  • Bowling Ballers
  • Asphalt Xtreme

Pierwsza gra jest typu endless runner i spodoba się szczególnie tym, którzy chcą pograć w coś prostego i niezbyt wymagającego, a zarazem wyrabiającego dobry refleks i dającego wiele zabawy.

O kolejnym tytule chyba nie ma co mówić, bowiem marka Asphalt jest wielu znana. Jest to popularna seria gier wyścigowych na urządzeniach mobilnych. W Asphalta grałem jeszcze na Sony Ericsson K660i. Nowe wersje gry oferują świetną grafikę oraz fizykę dostosowaną do dobrej zabawy.

Wyżej wymienione gry są dostępne za darmo, ale pod jednym warunkiem – trzeba mieć wykupioną subskrypcję Netflixa. Gdy mamy nawet najtańszy pakiet, to możemy zagrać we wszystkie gry dostępne w ramach tej funkcji.

Źródło: Netflix

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!