Netflix za darmo na 1000 miesięcy? Tak, to było możliwe!

netflix logo

Netflix jest chyba najpopularniejszą platformą streamingową na świecie, nie ulega to wątpliwości. Gdy myślimy o filmach i serialach na żądanie, to właśnie ta usługa pierwsza nasuwa się na myśl. Mimo że jego cena nie jest wygórowana, szczególnie jeśli dzieli się swoje konto z rodzinką, to doskonale wiemy, że najlepiej byłoby płacić jeszcze mniej. Lub mieć dostęp do Netflixa za darmo, co wcale nie jest niemożliwe!

Jak zdobyć praktycznie dożywotni dostęp do streamingu wideo? Netflix proponuje zagranie w grę!

1000 miesięcy to ponad 83 lata, dość sporo biorąc pod uwagę średnią długość życia w Polsce, wynoszącą niespełna 78 lat. Można rzec, że usługa oferowana na tak długi okres, jest usługą dożywotnią. Opcja wygrania Netflixa opłaconego na tak długi czas pojawiła się w związku z promocją jednego z filmów, który niedawno pojawił się na tej platformie.

netflix the old guard

Netflix postanowił równocześnie z premierą filmu “The Old Guard” wydać grę przeglądarkową, związaną z tym dziełem. Gra swoją mechaniką przypomina nieco Hotline Miami. Postacie i plansze możemy obserwować z góry, celem jest eliminacja kolejnych fal przeciwników. Sterowanie jest bardzo proste, ruchy postaci kontrolujemy strzałkami, do ataku służy spacja.

netflix the old guard game

Zobacz też: Drugi kwartał tego roku nie był zbyt dobry dla Netflixa. Amerykański gigant traci klientów

Dostęp do Netflixa na 1000 miesięcy miała wygrać osoba z najwyższym wynikiem. Sama długość darmowego okresu dostępu do usługi nie była bezcelowa, ma to albowiem związek z fabułą filmu. Konkurs niestety już się skończył, ale to nic straconego dla nas, bo i tak nie moglibyśmy wziąć w nim udziału. Wyłącznie obywatele Stanów Zjednoczonych Ameryki mogli wziąć w nim udział. My oczywiście wciąż możemy zagrać w tą gierkę, ale czy to wystarczy na otarcie łez? Ja nie jestem w stanie przeboleć tego, że taka okazja czmychnęła mi sprzed nosa ;(

“The Old Guard” to film akcji, w którym główną rolę gra Charlize Theron, którą możecie znać choćby z remake’u “Włoskiej Roboty”. Sam widziałem jedynie zwiastun, ale zapewne w jakiś luźny weekend nadrobię tę produkcję. Może ktoś z Was już widział ten film? Jeśli tak, to dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!