Niagara Launcher ułatwi zapomnieć o nieużywanych aplikacjach

Niagara Launcher

Android cechuje się dużymi możliwościami modyfikacji. Jedną z podstawowym zmian, jaką możemy dokonać, to instalacja launchera, czyli programu startowego czy też pulpitu. Sam korzystam z Nova Launcher i nie wyobrażam sobie codzienności bez tak wielkiego udogodnienia. Niagara Launcher to jedna z ciekawszych aplikacji tego typu. Nowa wersja Beta Niagary wprowadza ciekawe usprawnienie.

Niagara Launcher pomoże Ci zadbać o porządek

Niagara Launcher to jeden z ciekawszych programów tego typu. Cechuje się przedstawianiem aplikacji w formie listy na ekranie głównym. To pozwala na naprawdę szybki dostęp do potrzebnych programów. Celem Niagary jest możliwość dostania się do najważniejszych elementów za pomocą jednej ręki. Ergonomiczność jest najważniejszym elementem dla twórców. Drugim natomiast jest wydajność – to naprawdę lekka aplikacja.

Niagara Launcher

Nowa aktualizacja wersji Beta programu Niagara Launcher wnosi ciekawe usprawnienie. Otóż launcher będzie sprawdzał z jakich aplikacji za bardzo nie korzystamy (albo po prostu w ogóle) i zaoferuje nam ich ukrycie. Co prawda, lepiej byłoby je po prostu usunąć, ale wielu programów systemowych nie da się pozbyć – a przynajmniej nie drogą oficjalną.

Niagara Launcher

Ponadto Niagara zacznie najnowsze aplikacje wyświetlać w specjalnej sekcji, co powinno nam ułatwić dotarcie do nich i szybsze przetestowanie. Niagara również zaczyna się integrować z androidową funkcją “Cyfrowa równowaga”. Update wprowadza także wsparcie dla haptycznych wibracji oraz naprawia problemy z trybem ciemnym na MIUI.

Niagara Launcher jest dostępny w wersji darmowej, jak i płatnej Pro. Obydwa programy znajdziecie w Sklepie Google Play.

Źródło: Niagara Launcher, XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!