Nova Launcher Prime w świetnej promocji! To jedyna taka okazja

nova launcher prime promocja 2021

Jak zapytacie mnie o najlepszy launcher na Androida, to zawsze odpowiem, że jest to Nova Launcher. Tradycyjnie firma TeslaCoil odpaliła świąteczną promocję, dzięki której wersję Prime możemy nabyć za ułamek oryginalnej ceny!

Nova Launcher Prime znacznie taniej!

Sam nie wiem jak długo korzystam z Nova Launcher. Możliwe, że gdzieś 7-8 lat, natomiast z edycji Prime jakoś od 2016 roku. Jest to po prostu świetny launcher, który znacznie ułatwia mi korzystanie z telefonu. Głównie przez możliwości tworzenia skrótów czy też gestów. Chociażby podwójne tapnięcie w ekran wywołuje u mnie aplikację do dodawania zadań. Pociągnięcie z góry na dół uruchamia wyszukiwarkę systemową. Mało tego, dock jest przesuwany, dzięki czemu pomieści więcej aplikacji. Możliwości jest ogrom!

Nova Launcher 7

Jeśli jednak chcemy mieć pełny dostęp do funkcji to musimy skorzystać z edycji płatnej. Ta droga nie jest i jednorazowa wpłata w wysokości 19 złotych daje nam dożywotnią licencję. TeslaCoil Software jednak raz w roku, na Święta Bożego Narodzenia, uruchamia ogromne zniżki.

Co prawda, aplikacja po obniżce nie kosztuje kilkadziesiąt groszy, jak to było kilka lat temu, ale nadal promocja jest ogromna. Zamiast 19 złotych, za Nova Launcher Prime zapłacimy jedyne 1,79 PLN. To naprawdę świetna promocja! Obniżka zaczęła się dzisiaj i potrwa jeszcze tydzień.

nova launcher

Aby dokonać zakupu, należy wejść na >>tę stronę<< i kupić produkt. Nova Launcher Prime to tylko dodatek do aplikacji Nova Launcher. Do korzystania z launchera potrzebujemy obydwie aplikacje – tzn Nova Launcher i Nova Launcher Prime.

Źródło: własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!