niedziela, Wrzesień 15, 2019
Strona główna Aktualności Nintendo udostępnia betę Mario Kart Tour na Androida. Niestety, tylko w USA...

Nintendo udostępnia betę Mario Kart Tour na Androida. Niestety, tylko w USA i Japonii…

-

Nintendo eksperymentuje z grami mobilnymi na Androida oraz iOS-a. Japońskie przedsiębiorstwo ma na koncie póki co dwie gry: Animal Crossing: Pocket Camp oraz Super Mario Run. Kolejne dwie są na horyzoncie, mam tu na myśli Dr. Mario World oraz Mario Kart Tour. Właśnie ruszyły zapisy do zamkniętej bety drugiej gry.

Niestety nie w Polsce…

Do bety mogą się zapisać tylko mieszkańcy USA oraz Japonii. Sama gra została zapowiedziana przez Nintendo ponad rok temu. Planowo miała wyjść w marcu, ale przesunięto ją na lato 2019 roku. Zapisy do bety potrwają do 7 maja. Jeśli zainteresowanie będzie duże i liczba wniosków przekroczy liczbę możliwych uczestników, nastąpi losowanie.

Mario Kart Tour Nintendo

Wymagania jakie muszą spełniać aplikanci są określone, beta będzie dostępna tylko dla urządzeń z Androidem, i to nie wszystkich. Oprócz tego trzeba spełnić wyżej wspomniany warunek lokalizacyjny, co firma sprawdzi dzięki lokalizacji konta Nintendo. Konto musi być połączone z Gmailem, by dodać dostęp do gry w Sklepie Play. Link do strony, gdzie można próbować się zgłosić do zamkniętej bety Mario Kart Tour tutaj. Możecie próbować, choć wątpię, że wam się uda. Beta testy będą trwać od 22 maja do 4 czerwca.

Zobacz również: Nintendo prawdopodobnie szykuje swój smartfon dla graczy. Będzie współpracował z ich konsolą!

Mario Kart Tour raczej będzie tytułem darmowym, tak jak dwie gry mobilne, które Nintendo już wydało. Firma będzie zarabiać na dostępnych w grze mikropłatnościach oraz reklamach. Gra trafi nie tylko na urządzenia z Androidem, ale też na sprzęty sygnowane logiem nagryzionego jabłka. Mario Kart Tour powstaje we współpracy z firmą DeNA, która produkowała również poprzednie tytuły, wymienione we wstępie.

Drugim tytułem mobilnym, który wyjdzie na smartfony i tablety spod skrzydeł Nintendo jeszcze w tym roku, będzie Dr. Mario World. Jako fan japońskiej firmy czekam na obie z nich, jednak bardziej na mobilną odsłonę Mario Kart. Świetnie bawiłem się skacząc w Super Mario Run, więc mam nadzieję, że nowości z Mario w roli głównej mnie nie zawiodą. Będę was informował na bieżąco, gdy tylko pojawią się nowe wieści na temat nowych produkcji od Nintendo.

Czekacie na nowe gry od wielkiego N? Napiszcie w komentarzach!

ŹródłoNintendo
Hubert Orda
Uczeń liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Moje zainteresowania to elektronika, chińskie gadżety oraz motoryzacja - głównie ta japońska.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej