Nintendo Switch OLED w blasku fleszy. Japończycy mogli zobaczyć konsolę

Nintendo Switch OLED

O Nintendo Switch OLED dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Do tej pory jednak sporo rzeczy pozostawało pod znakiem zapytania. Na szczęście teraz możemy zapoznać się z pierwszymi wrażeniami, bowiem Nintendo zezwoliło Japończyków na zobaczenie konsoli.

Nintendo Switch OLED pokazany

Nintendo Switch OLED oficjalnie trafi do sprzedaży w październiku, na co pewnie wielu z Was czeka. Teraz jednak gigant postanowił pokazać konsolę publicznie w Japonii. Trafiła ona do pewnej sieci sklepów i klienci mogli ją obejrzeć na żywo.

W sieci pojawiło się wiele “pierwszych wrażeń”, które głównie dotyczą odświeżonego designu oraz oczywiście ekranu. Zdjęcia nie oddają pełnej jakości OLED, choć możemy popatrzeć na te pomniejszone ramki. Klienci zaznaczają, że wyświetlacz wygląda bardzo dobrze, a wspomniane mniejsze ramki dodają nowoczesności.

Nintendo Switch OLED to dla wielu osób zawód. Otóż przecieki wskazywały na to, że pojawi się następca klasycznego Switcha z mocniejszymi podzespołami. W rzeczywistości jednak dostaliśmy odświeżony model, z większym, lepszym ekranem, mniejszymi ramkami oraz ulepszoną stacją dokującą.

Źródło: ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!