Nokia wraca do swoich korzeni i stworzyła telefon z klapką

Nokia wraca do swoich korzeni i stworzyła telefon z klapką

Wbrew pozorom nie będzie to jedynie zagrywka marketingowa, ale jak najbardziej poważna oferta skierowana do osób, nieprzywykłych do nowoczesnych smartfonów.

Powrót do korzeni

Nokia była swego czasu firmą, która królowała na rynku telefonów komórkowych. Marzeniem wielu osób było posiadać jeden z modeli wypuszczonych przez Nokię właśnie, a niektórzy tak bardzo przywiązali się do tej marki, że nadal nie mają zamiaru z niej rezygnować. Nokia 2780 Flip wygląda jak żywcem wyjęta ze świata sprzed 20 lat, ale niech pozory Was nie zmylą. Model jest doskonale przystosowany do potrzeb starszych użytkowników w obecnych czasach. Dlatego też Nokia 2780 Flip wyposażona została w duże i czytelne przyciski.

Nokia wraca do swoich korzeni i stworzyła telefon z klapką
Źródło: Nokia

Uniwersalne rozwiązanie

Jedna z największych zalet nowego telefonu od Nokii jest jego kompatybilność z aparatami słuchowymi. Warto też zwrócić uwagę na akumulator, który w przypadku wykorzystywania telefonu wyłącznie do prowadzenia rozmów, zapewni czas pracy do nawet dwóch tygodni. Ładowanie odbywa się za pomocą portu USB-C. Nokii udało się umieścić w tym modelu także funkcje bardziej na czasie. Pośród nich znajdziemy zatem dostęp do YouTube, radia FM oraz map Google. Aparat 5 Mpix pozwoli natomiast na robienie okazjonalnych zdjęć. Cena Nokii 2780 Flip to 500 zł.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!