Strona główna Aktualności Nokia 8110 4G otrzymała dostęp do aplikacji WhatsApp

Nokia 8110 4G otrzymała dostęp do aplikacji WhatsApp

-

W erze smartfonów nadal znajduje się spora część osób wybierających klasyczne telefony. Jedną z tego typu propozycji jest Nokia 8110 4G. Teraz HMD Global przygotowało aplikację WhatsApp działającą na tym urządzeniu!

WhatsApp w sklepie KaiOS

Założenie HMD Global przy wprowadzaniu na rynek Nokii 8110 4G było niezwykle proste – stworzyć urządzenie, które podbije serca osób starszych czy tych, które korzystają z telefonu jedynie do dzwonienia czy komunikacji z innymi ludźmi. Ta Nokia działa pod kontrolą systemu KaiOS. System ten wyposażony został w specjalny sklep z aplikacjami. Oczywiście portfolio aplikacji nie jest tak duże jak w przypadku Androida czy iOS, ale większość tych, z których użytkownicy korzystają najczęściej może zostać pobrana na Nokię 8110 4G. Tym samym nie zabrakło takich aplikacji jak Facebook czy Twitter, a Google Asystent, Mapy Google czy wyszukiwarka Google są domyślnie zainstalowane w telefonie.

Miliony ludzi pozostają w kontakcie ze swoimi bliskimi za pośrednictwem aplikacji takich jak WhatsApp. Teraz użytkownicy klasycznego telefonu w stylu retro – Nokia 8110 – mogą cieszyć się z tego niesamowicie popularnego na całym świecie komunikatora. Przesyłanie wiadomości, czatowanie czy po prostu bycie w stałym kontakcie stało się jeszcze łatwiejsze.

– powiedziała Katarzyna Mroczkowska, Marketing Manager w HMD Global

Zobacz też: Nokia X71 z dziurą w ekranie i 3 aparatami zaprezentowana!

Teraz firma HMD Global ogłosiła światu, że w sklepie KaiOS pojawił się WhatsApp. Komunikator ten jest jednym z najpopularniejszych na świecie i tak naprawdę z każdą chwilą pojawiają się nowi użytkownicy korzystający z tej aplikacji. Tym samym osoby posiadające Nokię 8110 4G, które przyzwyczajone są do korzystania z WhatsAppa od teraz mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością. Czy to sprawi, że Nokia 8110 4G będzie sprzedawać się lepiej niż do tej pory? Nie sądzę, ale i tak HMD Global zasługuje na pochwałę za wprowadzanie kolejnych nowości.

Korzystacie z WhatsAppa? A może inny komunikator skradł wasze serca? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej