[AKTUALIZACJA] Nothing Ear 2 wyciekają! Oto jak się prezentują

Nothing Ear 2

Za kilka dni odbędzie się premiera słuchawek Nothing Ear 2. Jednak już teraz wyciekły grafiki promocyjne oraz częściowa specyfikacja. Czego więc możemy się spodziewać?

Nothing Ear 2 w pełnej okazałości

Pierwsze grafiki przedstawiające najnowsze słuchawki Nothing Ear (2) wyciekły już jakiś czas temu. Teraz jednak dostaliśmy więcej informacji i więcej zdjęć. Ear (2) będą podobne do Ear (1), chociażby średnica membrany dalej ma wynosić 11,6 mm, ale już słuchawki mają być lżejsze – będą ważyć 4,5 g zamiast 4,7 g.

Nothing Ear 2
Nothing Ear 2

Poprawiona ma zostać również bateria. Słuchawki nadal mają pozwolić na 6 godzin na pojedynczym ładowaniu, jednak w połączeniu z etui czas ten wydłużymy do 36 godzin (zamiast do 34 w Ear 1). Oprócz tych elementów, nie wiemy wiele więcej, w tym nie poznaliśmy ceny, ale spodziewamy się, że będzie to 149 USD, czyli około 650 złotych.

Zapewne więcej nowości poznamy podczas premiery lub tuż przed nią. Możliwym też jest, że większe różnice wynikną z recenzji tego produktu. Spodziewamy się jednak, że jak ktoś ma Nothing Ear (1), to zakup nowego modelu nie będzie miał większego sensu.

Źródło: The Tech Outlook przez 9to5Google

AKTUALIZACJA

W wywiadzie dla magazynu Forbes CEO firmy Nothing – Carl Pei – potwierdził kolejne cechy słuchawek Nothing Ear 2. Mowa tu o certyfikacji Hi-Res Audio oraz wsparciu dla kodeków LDHC 5.0. Słuchawki będą też odporne na wilgoć zgodnie z certyfikatem IP53 (Ear 1 mają IPX4).

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!