Nothing Ear (2): wyciekają rendery! Zmiany są… niewielkie

Nothing Ear (1)
Nothing Ear (1)

Firma Nothing pracuje nad kolejnymi nowościami. Dopiero co pisaliśmy o zapowiedzi Phone (2), a tu właśnie wyciekły rendery słuchawek Nothing Ear (2).

Nothing Ear (2) nadchodzą, ale zmiany są (póki co) niezauważalne

Nothing Ear (1) to był pierwszy produkt marki. Słuchawki kusiły nie tylko dobrą jakością audio czy skutecznym ANC, ale też ciekawym designem. Później pojawiły się słuchawki Ear (Stick), a model (1) zaczął znikać z półek sklepowych. Jak się jednak okazuje, stało się tak nie bez powodu, bowiem nadchodzą Ear (2).

Do sieci wyciekły rendery słuchawek i to w bardzo dobrej jakości. Od razu możemy zauważyć, że zmiany są niewielkie i tylko wprawne oko może je dostrzec. Również mamy przezroczysty design, ale za to zniknęły mikrofony. Znajdowały się one w słuchawce, tuż przy uchu. Teraz jednak ich tam nie ma, bowiem przeniesiono je nieco niżej. Może to pomoże dostarczyć lepsze ANC? Tego nie wiemy.

Nothing Ear (2)
Nothing Ear (2)

Pojawiła się też grafika z case’em. Ten w zasadzie jest taki sam, nieco różni się zaokrąglenie boków oraz grubość plastiku na krawędziach. Przypomina to bardziej design telefonu Nothing Phone (1).

Nothing Ear (2)
Nothing Ear (2)

Oczywiście zmian może być znacznie więcej i mogą one dotyczyć możliwości audio, baterii czy ANC. Tego jednak nie dowiemy się po samych grafikach i musimy czekać na dodatkowe informacje. Wszystko też będzie zależeć od ceny, bowiem jeśli ta będzie podobna do kosztu Ear (1) po podwyżce, to nie wiem czy będzie to tak opłacalny sprzęt. Dla przypomnienia, było to niecałe 600 złotych.

Źródło: @OnLeaks przez XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!